×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Doplnky

  zdjecie kategori zdjecie kategori

  Správny výber doplnkov dotvorí atmosféru

  Doplnky, ktoré ponúkame k nábytku, zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri dotváraní celkovej atmosféry. Majú moc premeniť obyčajnú miestnosť na priestor, ktorý vyžaruje šarm a osobnosť.

  Starostlivým výberom správneho príslušenstva môžeme vylepšiť štýl a estetickú príťažlivosť nášho nábytku a miestnosti. Napríklad pridanie dekoratívnych prvkov môže nášmu interiéru okamžite dodať útulný a príjemný dotyk, vďaka čomu pôsobí ešte pohodlnejšie a vizuálne príťažlivejšie.

  Lampy ako doplnky k nábytku

  Pokiaľ ide o lampy, rustikálny štýl a boho štýl môžu vytvoriť jedinečnú a očarujúcu atmosféru v priestore. Lampy v rustikálnom štýle, ako sú lampy vyrobené zo starožitného dreva alebo starožitnej mosadze, môžu bez námahy zapadnúť do akéhokoľvek tradičného interiéru alebo interiéru inšpirovaného vidiekom.

  Na druhej strane lampy v štýle boho so svojimi žiarivými farbami, zložitými vzormi a eklektickými vzormi môžu do každej miestnosti pridať voľnú a bohémsku atmosféru. Tieto štýly svietidiel poskytujú nielen dostatočné osvetlenie, ale slúžia aj ako dekoratívne kúsky, ktoré zvyšujú celkovú atmosféru priestoru.

  Kreslá a pohovky zvýraznia štýl miestnosti

  Kreslá a pohovky, ktoré sa vhodne kombinujú s koloniálnym štýlom nášho nábytku, môžu vytvoriť harmonický a súdržný vzhľad. Nábytok v koloniálnom štýle je známy svojím elegantným a nadčasovým dizajnom. Na doplnenie tohto štýlu si môžeme vybrať kreslá a pohovky, ktoré majú podobné prvky, ako sú vyrezávané drevené akcenty, bohaté čalúnenie a klasické siluety. Výberom kusov nábytku, ktoré hladko ladia s koloniálnym štýlom, môžeme vytvoriť súdržný a sofistikovaný vzhľad, ktorý spája celú miestnosť dohromady.