×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Predsieňový nábytok

  rustykalna garderoba drewniana

  Predsieňový nábytok

  Predsieňový nábytok v chodbe vytvorí prvý dojem na hostí

  Predsieňový nábytok, alebo aj nábytok do chodby či predsiene je nevyhnutnou súčasťou dekorácie každého domu či bytu. Chodba, známa tiež ako predsieň alebo átrium, je prvým miestom, ktoré návštevníci uvidia, keď vstúpia do vášho domova. Preto je dôležité vybrať nábytok, ktorý efektívne dopĺňa interiér a vytvára príjemnú atmosféru.

  Či už ide o stojan na topánky, zrkadlo, skrinka alebo šatník, nábytok na chodbe by mal byť praktický a štýlový.

  Nábytok do predsiene vám vyrobíme na mieru

  Pri nákupe nábytku do chodby zvážte dostupný priestor vo vašich chodbách. Isto budete chcieť zmerať steny vo vestibule, aby ste si zvolili rozmery nábytku, ktoré dokonale sedia. Váš nábytok vám vyrobíme presne na mieru, takže sa dokonale prispôsobí vašej predsieni.

  Okrem toho premýšľajte o farebnej schéme a výzdobe vášho domova. Rôzne kusy nábytku v rôznych farbách a materiáloch. U nás máte na výber z viacero farebných voskov, z ktorých každý dodá drevu iný štýl a pocit, ktorý nábytok vysiela do priestoru.

  Náš nábytok do predsiene vám bude šlúžiť dlhú dobu

  U nás všetok nábytok dodávame v celku. Nepotrebuje preto montáž a vy môžete mať istotu, že bude pevný a funkčný po dlhú dobu. Vyrobený je z kvalitného masívneho borovicového dreva a ošetrený je prírodným včelím voskom, takže všetok náš nábytok je ekologický.

  Nábytok v predsieni poslúži ako praktické úložné riešenie

  Investícia do nábytku do chodby nie je len o zlepšení vzhľadu vášho domova. Slúži tiež praktickému účelu tým, že poskytuje úložné riešenia pre kabáty, topánky a dáždniky. So správnym nábytkom môžete maximalizovať priestor na chodbe a udržiavať ho organizovaný. Či už dávate prednosť modernému alebo tradičnejšiemu vzhľadu, u nás si vyberiete nábytok do predsiene, ktorý vyhovuje vášmu štýlu a vkusu.