×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava PELLE

  Pelle – kolekcia nábytku do spálne

  Pevný a odolný a zároveň jedinečný a krásny – drevený spálňový nábytok z kolekcie Pelle vás každé ráno prebudí svieži a plní energie. Kolekcia obsahuje originálnu posteľ, skriňu, komodu a nočný stolík.

  Nábytok Pelle je celý vyrobený z masívneho borovicového dreva a pokrytý prírodným voskom v medovom odtieni. Drevený nábytok sa vyznačuje výraznými prvkami – koženými úchytkami, popruhmi, ktoré vytvárajú zaujímavý dizajn inšpirovaný estetikou moderného loftu.

  Moderný drevený nábytok

  Nábytok Pelle dokonale zapadá do moderného štýlu. Jednoduché a zaujímavé tvary upútajú pozornosť a poskytujú najvyšší komfort. Voskovaný nábytok má vysoké, kónické nohy, ktoré dodávajú ľahkosť a robia interiér priestrannejším. Kolekcia dreveného nábytku obsahuje originálnu posteľ s minimalistickou formou. Pevná konštrukcia a pohodlné, čalúnené opierky hlavy zaručujú efektívny odpočinok. Drevená komoda, bielizník a nočné stolíky pomáhajú udržiavať poriadok v spálni a vytvárajú ďalší úložný priestor. Zaujímavou ponukou je dvojdverová šatníková skriňa, ktorá umožňuje ľubovoľnú konfiguráciu nábytku podľa vašich potrieb.

  Kolekcia Pelle je nábytok vyrobený s dôrazom na každý detail. Moderná výrobná technológia a starostlivý výber materiálov robia z nábytku najvyššiu kvalitu a odolnosť. Premyslené masívy a prirodzená kresba voskovaného dreva tvoria dokonalé duo.