×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava PELLE

  Pelle – kolekcia nábytku do spálne

  Pevný a odolný a zároveň jedinečný a krásny – drevený spálňový nábytok z kolekcie Pelle vás každé ráno prebudí svieži a plní energie. Kolekcia obsahuje originálnu posteľ, skriňu, komodu a nočný stolík.

  Nábytok Pelle je celý vyrobený z masívneho borovicového dreva a pokrytý prírodným voskom v medovom odtieni. Drevený nábytok sa vyznačuje výraznými prvkami – koženými úchytkami, popruhmi, ktoré vytvárajú zaujímavý dizajn inšpirovaný estetikou moderného loftu.

  Moderný drevený nábytok

  Nábytok Pelle dokonale zapadá do moderného štýlu. Jednoduché a zaujímavé tvary upútajú pozornosť a poskytujú najvyšší komfort. Voskovaný nábytok má vysoké, kónické nohy, ktoré dodávajú ľahkosť a robia interiér priestrannejším. Kolekcia dreveného nábytku obsahuje originálnu posteľ s minimalistickou formou. Pevná konštrukcia a pohodlné, čalúnené opierky hlavy zaručujú efektívny odpočinok. Drevená komoda, bielizník a nočné stolíky pomáhajú udržiavať poriadok v spálni a vytvárajú ďalší úložný priestor. Zaujímavou ponukou je dvojdverová šatníková skriňa, ktorá umožňuje ľubovoľnú konfiguráciu nábytku podľa vašich potrieb.

  Kolekcia Pelle je nábytok vyrobený s dôrazom na každý detail. Moderná výrobná technológia a starostlivý výber materiálov robia z nábytku najvyššiu kvalitu a odolnosť. Premyslené masívy a prirodzená kresba voskovaného dreva tvoria dokonalé duo.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!