×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava POPRAD

  Kolekcia Poprad je kolekcia nábytku vyrobená v krásnom škandinávskom štýle, vďaka čomu osloví milovníkov klasického štýlu. Kolekcia je určená do všetkých typov miestností, ako do jedálne, haly, tak aj do obývačky. Všetkým domácim aranžmánom dodá veľa rustikálneho charakteru.

  Popradský nábytok Meblo-Wask je vyrobený z pravého borovicového dreva. Kolekcia nábytku v originálnom odtieni starej bielej (K03 – biela patina) s jemnými odreninami pre rustikálny štýl. Patinovanie nábytku znamená pridanie čŕt antiky a zušľachťovanie dreva rôznymi technikami nanášania vybraných náterových vrstiev a stierkou. Patinovanie nábytku môže úplne zmeniť jeho charakter, pomôže zladiť kus nábytku do zvoleného štýlu interiéru.
  Biely stieraný nábytok v kombinácii s odtieňom dreva s prídavkom kovových úchytiek s výrazným starnutím vytvorí efektný a štýlový interiér,

  Kolekcia Poprad má nezvyčajnú krásnu policu v tvare stromčeka, ktorá osloví najmä milovníkov klasického štýlu. Nábytkový systém ponúka aj komodu Poprad, vďaka ktorej získate veľa úložného priestoru a kúzlo celku dodajú kovové kovanie.

  Charakteristika kolekcie Poprad:
  – nábytok určený do obývačky, jedálne alebo kuchyne
  – škandinávsky charakter
  – kombinácia odtieňa dreva s bielou
  – starožitné kovové rukoväte zvýrazňujúce celú kolekciu
  – vysoké a pevné spracovanie
  – zmontovaný nábytok (okrem stolov a postelí)