×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava POPRAD

  Kolekcia Poprad je kolekcia nábytku vyrobená v krásnom škandinávskom štýle, vďaka čomu osloví milovníkov klasického štýlu. Kolekcia je určená do všetkých typov miestností, ako do jedálne, haly, tak aj do obývačky. Všetkým domácim aranžmánom dodá veľa rustikálneho charakteru.

  Popradský nábytok Meblo-Wask je vyrobený z pravého borovicového dreva. Kolekcia nábytku v originálnom odtieni starej bielej (K03 – biela patina) s jemnými odreninami pre rustikálny štýl. Patinovanie nábytku znamená pridanie čŕt antiky a zušľachťovanie dreva rôznymi technikami nanášania vybraných náterových vrstiev a stierkou. Patinovanie nábytku môže úplne zmeniť jeho charakter, pomôže zladiť kus nábytku do zvoleného štýlu interiéru.
  Biely stieraný nábytok v kombinácii s odtieňom dreva s prídavkom kovových úchytiek s výrazným starnutím vytvorí efektný a štýlový interiér,

  Kolekcia Poprad má nezvyčajnú krásnu policu v tvare stromčeka, ktorá osloví najmä milovníkov klasického štýlu. Nábytkový systém ponúka aj komodu Poprad, vďaka ktorej získate veľa úložného priestoru a kúzlo celku dodajú kovové kovanie.

  Charakteristika kolekcie Poprad:
  – nábytok určený do obývačky, jedálne alebo kuchyne
  – škandinávsky charakter
  – kombinácia odtieňa dreva s bielou
  – starožitné kovové rukoväte zvýrazňujúce celú kolekciu
  – vysoké a pevné spracovanie
  – zmontovaný nábytok (okrem stolov a postelí)

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!