×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava SKANDIANO

  Módny škandinávsky štýl si podmanil interiér a tak skoro sa to nezmení. Väčšina z nás sa s týmto štýlom už stretla. Na každej webovej stránke nájdete množstvo obrázkov interiérov v škandinávskom štýle. Prečo sa nám tak páči škandinávsky štýl? Dôvod je jednoduchý. V našich končinách máme podobné množstvo slnečného svitu ako v severských krajinách a slnečných dní je oveľa menej ako je to v južnej Európe, takže biele steny, svetlý nábytok s farebnými a tmavými detailmi pôsobia príjemne.

  Škandinávsky interiér je predovšetkým priateľský, pohodlný a nadčasový. Ak si chcete zariadiť dom v skutočne škandinávskom štýle, odporúčame vám Zostavu SKANDIANO. Drevený nábytok z tejto zostavy má jedinečné, priateľské čaro a nenaháňa stále novšie trendy. Toto vnútorné usporiadanie je ideálne pre veľké domy aj malé priestory. Tento trend osloví všetkých, ktorí oceňujú jednoduchosť, ekologický prístup a striedmu formu. V prvom rade sa musíme zamerať na svetlé a tlmené farby.

  VLASTNOSTI ZOSTAVY SKANDIANO

  Nábytok  v Zostave SKANDIANO sa vyznačuje ľahkým a univerzálnym štýlom, ktorý nezahltí žiadny interiér. Jeho tvar zvyčajne vychádza z princípov geometrie a ergonómie a ak presahuje túto schému, ide len o odkazovanie na tvary inšpirované prírodou. V tejto zostave nájdete jednoduchý a svetlo pôsobiaci brúsený alebo biely nábytok, rámové a hladké predné strany, tradičné minimalistické úchytky a niekedy aj industriálne doplnky z kovu, plastu a skla. Je to drevený nábytok, ktorý spája prírodné materiály, jednoduchosť a funkčnosť, vďaka čomu vznikajú skutočné majstrovské diela úžitkového umenia. Je dokonalým riešením pre tých, ktorí majú radi svetlé priestory, ležérny štýl a nenáročnú ľahkosť.

  Jedáleň je jednou z najdôležitejších miestností vo všetkých domácnostiach. V jedálni  spoločne jeme, trávime čas pri stole s našimi najbližšími a organizujeme vianočné večere. Pri výbere nábytku  zo Zostavy SKANDIANO sa najlepšie osvedčí biely drevený príborník s rovnými bokmi vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva. Vďaka unikátnym úchytom a pántom dodá miestnosti jedinečný a originálny charakter. Najdôležitejším kusom nábytku v jedálni je samozrejme stôl a stoličky. Stolík  v Zostave SKANDIANO je veľký a je vyrobený z masívneho borovicového dreva s viditeľnými hrčkami a odreninami. Klasické stoličky s tmavým sedákom naopak miestnosť zdobia a dopĺňajú.