×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava SKANDIANO

  Módny škandinávsky štýl si podmanil interiér a tak skoro sa to nezmení. Väčšina z nás sa s týmto štýlom už stretla. Na každej webovej stránke nájdete množstvo obrázkov interiérov v škandinávskom štýle. Prečo sa nám tak páči škandinávsky štýl? Dôvod je jednoduchý. V našich končinách máme podobné množstvo slnečného svitu ako v severských krajinách a slnečných dní je oveľa menej ako je to v južnej Európe, takže biele steny, svetlý nábytok s farebnými a tmavými detailmi pôsobia príjemne.

  Škandinávsky interiér je predovšetkým priateľský, pohodlný a nadčasový. Ak si chcete zariadiť dom v skutočne škandinávskom štýle, odporúčame vám Zostavu SKANDIANO. Drevený nábytok z tejto zostavy má jedinečné, priateľské čaro a nenaháňa stále novšie trendy. Toto vnútorné usporiadanie je ideálne pre veľké domy aj malé priestory. Tento trend osloví všetkých, ktorí oceňujú jednoduchosť, ekologický prístup a striedmu formu. V prvom rade sa musíme zamerať na svetlé a tlmené farby.

  VLASTNOSTI ZOSTAVY SKANDIANO

  Nábytok  v Zostave SKANDIANO sa vyznačuje ľahkým a univerzálnym štýlom, ktorý nezahltí žiadny interiér. Jeho tvar zvyčajne vychádza z princípov geometrie a ergonómie a ak presahuje túto schému, ide len o odkazovanie na tvary inšpirované prírodou. V tejto zostave nájdete jednoduchý a svetlo pôsobiaci brúsený alebo biely nábytok, rámové a hladké predné strany, tradičné minimalistické úchytky a niekedy aj industriálne doplnky z kovu, plastu a skla. Je to drevený nábytok, ktorý spája prírodné materiály, jednoduchosť a funkčnosť, vďaka čomu vznikajú skutočné majstrovské diela úžitkového umenia. Je dokonalým riešením pre tých, ktorí majú radi svetlé priestory, ležérny štýl a nenáročnú ľahkosť.

  Jedáleň je jednou z najdôležitejších miestností vo všetkých domácnostiach. V jedálni  spoločne jeme, trávime čas pri stole s našimi najbližšími a organizujeme vianočné večere. Pri výbere nábytku  zo Zostavy SKANDIANO sa najlepšie osvedčí biely drevený príborník s rovnými bokmi vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva. Vďaka unikátnym úchytom a pántom dodá miestnosti jedinečný a originálny charakter. Najdôležitejším kusom nábytku v jedálni je samozrejme stôl a stoličky. Stolík  v Zostave SKANDIANO je veľký a je vyrobený z masívneho borovicového dreva s viditeľnými hrčkami a odreninami. Klasické stoličky s tmavým sedákom naopak miestnosť zdobia a dopĺňajú.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!