×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Jedálenské stoly

  Bez ohľadu na veľkosť vašej kuchyne alebo jedálne, drevený jedálenský stôl je nepochybne fantastickým doplnkom vášho domova. Nielenže poskytujú odolný a robustný povrch pre jedlo, ale dodávajú každému priestoru aj nádych tepla a elegancie. Nábytok Wosk, renomovaný výrobca nábytku, ponúka široký výber jedálenských stolov vyrobených z masívneho borovicového dreva, ktoré zaisťujú kvalitu aj dlhú životnosť.

  Jednou z výhod drevených jedálenských stolov je ich univerzálnosť. Stoly vyrábame v rôznych tvaroch a veľkostiach, vďaka čomu je ľahké nájsť perfektné riešenie pre váš priestor. Či už máte malú kuchyňu alebo priestrannú jedáleň, je tu drevený jedálenský stôl, ktorý splní vaše potreby. Od štvorcových stolov pre útulný kuchynský kútik až po väčšie okrúhle stoly pre rodinné oslavy, je tu dizajn pre každú príležitosť.

  STOLY Z MASÍVNEHO DREVA DO KUCHYNE A JEDÁLNE

  Jedáleň je miestnosť, ktorá hrá hlavnú úlohu v každom obytnom interiéri. Bez ohľadu na veľkosť je to miesto, kde rodina trávi spoločný čas a vychutnáva si chuť svojich obľúbených jedál. Medzi nábytok, ktorý dominuje jedálni, bezpochyby patria stoly z voskovaného masívu. Jedálenský drevený stôl je široko chápaný pojem. Jedálenské stoly nájdete v škandinávskom, rustikálnom, ale aj tradičnejšom štýle. Stoličky spolu so stolom tvoria zostavu jedálenského nábytku a nájdete ich v rôznych veľkostiach. Jedáleň s dreveným stolom nikdy nevyjde z módy. Vytvorte ju doma tak, aby ste sa v nej vy a vaši blízki cítili mimoriadne dobre.

  AKÝ JEDÁLENSKÝ STÔL SI VYBRAŤ?

  Jedálenský stôl je jedným z najdôležitejších kusov nábytku v každej domácnosti. Preto je dôležité pri jeho výbere zvážiť nielen jeho funkčné aspekty, ale aj samotný dizajn. Aký jedálenský stôl si vybrať, keď nemáme veľa miesta? A čo bude fungovať v priestrannej miestnosti?

  Jedálenský stôl si zvyčajne kupujeme na mnohé roky a mal by nám slúžiť čo najdlhšie. Ak vám záleží na jeho odolnosti a na tom, aby dobre ladil s interiérom miestnosti a nezahltil ho, dbajte predovšetkým na jeho veľkosť, ale aj tvar a materiál, z ktorého bol vyrobený. Všetky tieto faktory majú veľký význam.

  STÔL Z MASÍVNEHO DREVA

  Masívne drevo je jedným z najodolnejších a najelegantnejších materiálov na výrobu nábytku. Drevo je 100% ekologický a jedinečný materiál. Žiadne dva kusy dreva nie sú totožné, podobne ako nenájdete dva rovnaké stromy v lese. Každý z nich je iný. To je zárukou jedinečnosti každého dreveného výrobku. Jedinečný vzor zrna či uzlov sú ako odtlačky prstov a jediné svojho druhu.

  Drevo krásne starne. Drevený nábytok je ako víno, ktoré časom získava na chuti. Nemá problém ani s vodou, takže pri poliatí tekutinou drevo nenapučí. Áno, je náchylné napríklad na poškriabanie, no jeho jedinečná výhoda spočíva v tom, že sa škrabance dajú ľahko odstrániť. Drevený nábytok môžete navyše meniť a pokojne sa môžete pohrať aj s jeho vzhľadom. Opotrebovaný, starý drevený stôl po vhodnej renovácii získa druhý život a môže vám poslúžiť ešte dlhé roky.

  NÁBYTOK VYBERTE PODĽA VEĽKOSTI IZBY

  Odpoveď na otázku, aký jedálenský stôl si zvoliť, nemusí byť taká jednoznačná. Na začiatok sa oplatí dôkladne zmerať priestor, ktorý máte k dispozícii a rozhodnúť sa, aký štýl by mal dominovať vo vašej jedálni. Tvar stola určí aj konečnú funkčnosť celého interiéru, aj preto má veľký význam.

  OBDĹŽNIKOVÝ ALEBO ŠTVORCOVÝ STÔL? 

  Oba typy sú ideálne do menších i väčších miestností. Vyzerajú dobre, keď sú umiestnené v centrálnej časti jedálne a pri stene. Hodia sa prakticky všade.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!