×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Nočné stolíky

  NOČNÉ STOLÍKY

  Posteľ je najdôležitejším prvkom každej spálne a doslova jej kraľuje. Každý kráľ však potrebuje kráľovnú a nočné stolíky sú na túto rolu ako stvorené. Tento vcelku nenápadný kus nábytku, ktorému sme doteraz nevenovali pozornosť, hrá v interiéri prím. Vyzerá krásne vedľa drevenej postele, zdôrazňuje charakter usporiadania miestnosti a zlepšuje našu pohodu. Keď si to celé predstavíme, pred očami sa nám zjaví malá komoda alebo skrinka, no musí to tak byť stále? V našej ponuke nájdete niekoľko nápadov na nočný stolík, ktoré vám pomôžu zariadiť si spálňu.

  Samozrejme nezabúdajte ani na tradičnú klasiku, a teda drevené nočné stolíky, alebo skrinky. Sú jednoduché, nadčasové a stačí na ne položiť krásne sviečky, aby pôsobili veľmi elegantne. Vďaka prídavným zásuvkám, ktoré nočný stolík ponúka, do nich bez problémov umiestnite všetko, čo potrebujete pre pokojný spánok.

  MYSLITE NA FUNKČNOSŤ

  Nočné stolíky sú tichými hrdinami našich spální. Zdanlivo nie veľmi viditeľné zohrávajú veľmi dôležitú úlohu. Práve vďaka nim máme potrebné veci vždy po ruke, keď sme už v posteli. Bez vstávania môžeme siahnuť po pohári vody, rozčítanej knihe či tablete s pozastaveným filmom.

  Nočný stolík je tiež zárukou nerušeného odpočinku. Všetky maličkosti, ktoré nám spríjemnia chvíle pred spaním a po prebudení, si na neho pokojne môžeme odložiť.

  Nočný stolík je nielen mimoriadne praktickým doplnkom, ale aj nepostrádateľnou súčasťou zariadenia spálne. Jeho tvar, farba a povrchová úprava by teda mala korešpondovať so zvyškom interiéru. Nočný stolík môže ladiť k ostatnému nábytku alebo sa premyslene líšiť od charakteru miestnosti. Je len na nás, aký efekt chceme v našej spálni dosiahnuť.

  NA ČO PAMÄTAŤ PRI VÝBERE NOČNÉHO STOLÍKA?

  Každý z nás má jedinečné potreby. Práve nimi by ste mali začať pri hľadaní dokonalého stolíka alebo nočného stolíka do vašej spálne. Radi čítate pred spaním? Povrchová doska kusu nábytku stojaceho pri posteli by mala byť dostatočne veľká, aby sa na ňu zmestila nočná lampa spolu s knižkou alebo s časopismi na čítanie.

  Mali by ste pamätať aj na optimálnu veľkosť nábytku. Aby bolo používanie stolíka čo najpohodlnejšie, mal by mať podobnú výšku ako posteľ. Vytvorenie rovnej línie medzi matracom a vrchnou doskou nám uľahčí siahnuť po predmetoch, ktoré máme pri spánku a odpočinku radi blízko seba. Dobrý nápad je vybrať posteľ a nočný stolík z rovnakej zostavy tak, aby k sebe perfektne pasovali.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!