×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Skrine

  DREVENÉ SKRINKY

  Hoci sme si mnohí zamilovali minimalistické interiéry, ktoré vyvolávajú skvelý pocit z väčšieho priestoru, byt a bývanie by mali byť predovšetkým funkčné. Preto sa snažíme nábytok upraviť tak, aby nebol ťažkopádny a zároveň umožňoval uskladnenie veľkého množstva vecí. Dnes sú už obrovské obývacie steny minulosťou. Namiesto nich radšej volíme voľne stojace drevené skrinky, ktoré sú jedinečnou ozdobou každého interiéru.

  Drevená skriňa je dokonalý spôsob, ako vytvoriť obrovskú úložnú plochu. Dôležité je, aby bola dostatočne vysoká, široká a hlboká, vďaka čomu vás jej kapacita ohromí. Drevenú skriňu pritom môžeme umiestniť prakticky kdekoľvek. A to na drevených skriniach milujeme, pretože sa perfektne hodia do interiéru a sú prekvapivo funkčnou dekoráciou.

  NIELEN SKVELÝ, ALE AJ FUNKČNÝ DIZAJN

  Drevené skrine vás môžu prekvapiť svojimi možnosťami. V súčasnosti mnohé z týchto typov skríň pozostávajú nielen z políc, ale aj z prídavných zásuviek, odkladacích priehradok, či tyčí na vešiaky. Vďaka tomu sa vám do skrine zmestí nielen obrovské množstvo oblečenia, ale aj iných vecí ako sú doplnky, drobnosti či šperky.

  V prípade drevenej skrine je veľmi dôležitá kvalita jej vyhotovenia. Preglejkové skrine bývajú svojou kvalitou veľkým sklamaním. Z tohto dôvodu sa oplatí zvoliť drevenú skriňu z masívneho dreva, ktoré sa vyznačuje najvyššou kvalitou. V prípade drevených skríň od Meblo-Wosk je použité drevo starostlivo vyberané, viacstupňovo opracované a všetky úchytky a pánty sú ručne vyrábané a montované s maximálnym dôrazom na detail. Okrem toho sa pri ich výrobe používajú špeciálne zásuvkové systémy, vďaka ktorým sa hladko pohybujú a ticho a jemne zatvárajú.

  AKÚ SPÁLŇOVÚ SKRIŇU SI VYBRAŤ?

  Pokiaľ ide o spálňu, väčšina ľudí volí to najklasickejšie riešenie. V úplnom strede spálne býva obrovská drevená posteľ a vedľa nej dva nočné stolíky. Na tej strane postele, kde je viac voľného miesta, sa zvyčajne umiestňuje komoda alebo drevená skriňa. Často do spálne umiestňujeme aj toaletný stolík alebo písací stôl, ak má interiér slúžiť aj ako miesto na prácu.

  Akú skriňu si do spálne vyberiete, závisí predovšetkým od tvaru miestnosti a od toho, koľko voľného miesta  v nej je. Ak je spálňa veľká, môžete zvoliť trojdverovú skriňu, ktorá poskytuje množstvo úložného priestoru. Dvojitá skriňa naopak dobre poslúži v menších interiéroch.

  Dôležitý je aj materiál, z ktorého je skriňa vyrobená. Najlepšou voľbou je masívne drevo, ktoré sa vyznačuje vysokou životnosťou, je odolné voči poškodeniu a samozrejme aj skvele vyzerá. Nech už si vyberiete akúkoľvek farbu dreva, môžete si byť istí, že vo vašej spálni bude aj kúsok lesa. Spolu s jeho jedinečnou vôňou, vzhľadom a vlastnosťami pravého dreva.

   

  NÁJDITE DREVENÚ SKRIŇU SVOJICH SNOV

  Vyberte si z rôznych tvarov, farieb dreva a modelov –  od tých tradičných, ktoré sa okamžite stanú jednou z najdôležitejších dekorácií vášho interiéru, až po tie menej obvyklé. Meblo-Wosk sa zameriava nielen na vzhľad, ale aj na funkčnosť. Preto vám ponúkame tri verzie interiéru šatníkových skríň. Svoju skriňu si môžete ľubovoľne prispôsobiť. Vyberte si, čo potrebujete a čoskoro môžete mať skriňu svojich snov.