×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Skrine

  DREVENÉ BOROVICOVÉ SKRINE a NADSTAVCE

  Solídne a robustné skrine z borovicového masívu špičkovej kvality. Drevené skrine so zásuvkami sa ideálne hodia do izby, spálne, obývačky alebo predsiene. Tradičná forma voľne stojacej skrine je jednoduché a zároveň praktické riešenie. Nielen skrášľuje priestor, v ktorom sa nachádza, ale plní tiež dôležitú funkciu šatníka. Borovicové skrine z nášho katalógu môžu byť jedno-, dvoj- alebo trojdverové, vnútri môžu byť police, tyč na vešanie oblečenia alebo zásuvky na malé predmety. To, ako bude skriňa vybavená, závisí len od toho, čo v nej budeme držať.

  Okrem toho si môžete objednať jedno-, dvoj- alebo trojdverový drevený nadstavec na skriňu, ktorý je vhodný na držanie posteľného prádla, obrusov alebo uterákov. Doplnkom každého nábytku sú štýlové a ručne robené kovové úchyty a pánty.

  Skrine v rustikálnom štýle, skrine z kolekcie CERA – ťažké a robustné, vyznačujú sa pevnými plnými dvierkami, vyrezávanými panelmi a ozdobnými vencami. Skrine z kolekcie SLIM sú omnoho ľahšie, bočné steny sú tenké a rovné, no dvierka a vence sú rovnako krásne. Tento typ skrine odporúčame do menších miestností, detských izieb, najlepšie v svetlejších a teplejších odtieňoch. Koloniálna skriňa z kolekcie CARBONE je navyše vybavená mriežkou, ktorá pridá vkusne zariadenému interiéru na štýlovosti. Silnou stránkou našej firmy sú ekologické voskované skrine na báze prírodného vosku, no rovnako obľúbené sú tiež patinované, prebrúsené skrine. Prepracované do detailov, mimoriadne pevné a solídne skrine z našej dielne vám určite budú slúžiť dlhé roky a časom ich vzhľad získa na výnimočnosti a ušľachtilosti.