×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava CERA pracovňa

  ZOSTAVA CERA PRACOVŇA

  Rustikálny štýl je masívne drevo, ktoré vnímame z každého zákutia domu. Z tohto materiálu sa veľmi často vyrába interiérový dizajn, doplnky, ale predovšetkým konštrukčné a základné prvky. Štýl je zameraný na akýsi návrat do minulosti a napodobňovanie atmosféry vidieckych domov našich starých a prastarých rodičov.

  Aj o tom je Zostava nábytku CERA. K tejto estetike neodmysliteľne patrí horská drevená chata plná idylických vibrácií a tepla z praskajúceho ohňa v krbe. Tento mimoriadne útulný efekt je dosiahnutý s pomocou niekoľkých menovateľov: farba, materiál, jednoduchý tvar a ručná práca.

  Najdôležitejšie kusy nábytku, bez ktorých kancelária nemôže fungovať, sú písací stôl a pohodlná stolička alebo kreslo. Sú mimoriadne dôležité, pretože väčšinu času tu trávime sedením. Sedenie je tiež najpohodlnejšia poloha na písanie, čítanie, či prácu pri počítači. Ak tento základný nábytok už dominuje vašej pracovni, je čas nájsť miesto pre dokumenty, knihy a kancelárske vybavenie. Na tento účel sa oplatí siahnuť po komodách, presklených vitrínach či priestranných policiach, ktoré budú štylizované tak, aby ladili s vybraným nábytkom. Ak má vaša kancelária hostiť aj návštevníkov, oplatí sa do nej umiestniť konferenčný stolík a niekoľko ďalších stoličiek.  Je dobré mať na mysli aj to, aby miestnosť pre vás bola nielen pohodlná a užitočná, ale aj štýlovo jednotná.

  Nábytkom, ktorý dokáže toto všetko splniť, je zostava CERA pracovňa. Je v nej borovicový nábytok, u ktorého sa vďaka vhodným úpravám vylepšilo prirodzené zafarbenie a štruktúra dreva. Medzi nábytkom z tejto zostavy nájdete niekoľko variantov písacieho stola či políc a stoličiek, ale aj funkčné komody a šatníkové skrine pre obohatenie interiéru.

   

  VLASTNOSTI ZOSTAVY CERA

  Zostava CERA sa vyznačuje masívnou konštrukciou, vyrezávanými prednými časťami a ozdobnými panelmi, navyše je obohatená o ručne vyrábané pánty a úchytky, vypálené na mieste našim kováčom. Všetky kusy nábytku v tejto zostave majú dekoratívne panely aj na bokoch. Celý nábytok je vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva, ako aj vnútorné police a zásuvky. Zásuvky majú navyše drevené vodiace lišty a čelá sú pokryté ozdobným vencom. Všetok nábytok v kolekcii CERA má okrúhle drevené nožičky, vďaka ktorým získava trochu ľahkosti.

  Nábytok z tejto zostavy je ošetrený prírodným voskom, vďaka čomu je 100% ekologický. Vosk na nábytok má antistatické vlastnosti. V praxi to znamená menšie usadzovanie prachu, ktorý je v mnohých prípadoch silným alergénom. Z tohto dôvodu odporúčame voskovaný nábytok najmä pre alergikov. Voskovanie je spôsob konzervácie a tým pádom aj ochrany nábytku, ktorý sa používal už v staroveku. Vosková vrstva nanesená na drevo ho chráni pred vlhkosťou, robí ho hodvábne hladkým, zvýrazňuje prírodné prstence, ktoré sú v prípade borovicového dreva mimoriadne krásne.

  Katalógový odtieň tejto zostavy je K09 – bezfarebný vosk. Skladba nábytku  v zostave CERA pracovňa vďaka svojej štruktúre a farebnosti odkazuje na nábytok z dávnych čias. Nábytok z tejto zostavy púta pozornosť nadšencov nábytku s dušou, starožitností a nábytku jedinečného a nevšedného vzhľadu. V zostave CERA nájdete voskovaný nábytok do obývačky a jedálne, krásne kuchynské príborníky, stoly, komody, skrine a postele.