×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava CERA detská izba

  ZOSTAVA CERA DETSKÁ IZBA

  Rustikálny štýl je masívne drevo, ktoré vnímame z každého zákutia domu. Z tohto materiálu sa veľmi často vyrába interiérový dizajn, doplnky, ale predovšetkým konštrukčné a základné prvky. Štýl je zameraný na akýsi návrat do minulosti a napodobňovanie atmosféry vidieckych domov našich starých a prastarých rodičov.

  Aj o tom je Zostava nábytku CERA. K tejto estetike neodmysliteľne patrí horská drevená chata plná idylických vibrácií a tepla z praskajúceho ohňa v krbe. Tento mimoriadne útulný efekt je dosiahnutý s pomocou niekoľkých menovateľov: farba, materiál, jednoduchý tvar a ručná práca.

  Zostava CERA detská izba je vyrobená z dreveného nábytku, ktorý zaujme svojím štýlom a teplým odtieňom. Deťom dopraje veľa pokoja a útulnosti. Ak ste zvedaví, ako zariadiť detský priestor dreveným nábytkom pre deti, radi vám pomôžeme. V zostave CERA nájdete množstvo nápadov na vybavenie detskej izby ako v tradičnom a rustikálnom štýle, tak aj v škandinávskom štýle. S prihliadnutím na vek dieťaťa odporúčame drevené postele alebo poschodové postele. Detské drevené  komody a skrine na oblečenie sú rovnako potrebné a naviac krásne ladia s interiérom. Ak máte veľa miesta, ponúkame aj police a boxy na hračky – tieto úložné systémy vám pomôžu udržať poriadok v detskom kráľovstve. Drevený nábytok pre deti je veľmi obľúbený medzi avantgardistami aj tradicionalistami!

  VLASTNOSTI ZOSTAVY CERA

  Zostava CERA sa vyznačuje masívnou konštrukciou, vyrezávanými prednými časťami a ozdobnými panelmi, navyše je obohatená o ručne vyrábané pánty a úchytky, vypálené na mieste našim kováčom. Všetky kusy nábytku v tejto zostave majú dekoratívne panely aj na bokoch. Celý nábytok je vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva, ako aj vnútorné police a zásuvky. Zásuvky majú navyše drevené vodiace lišty a čelá sú pokryté ozdobným vencom. Všetok nábytok v zostave CERA má okrúhle drevené nožičky, vďaka ktorým získava trochu ľahkosti.

  Nábytok z tejto zostavy je ošetrený prírodným voskom, vďaka čomu je 100% ekologický. Vosk na nábytok má antistatické vlastnosti. V praxi to znamená menšie usadzovanie prachu, ktorý je v mnohých prípadoch silným alergénom. Z tohto dôvodu odporúčame výber voskovaného nábytku najmä pre alergikov. Voskovanie je spôsob konzervácie a ochrany nábytku, ktorý sa používal už v staroveku. Vosková vrstva nanesená na drevo ho chráni pred vlhkosťou, robí ho hodvábne hladkým, zvýrazňuje prírodné prstence, ktoré sú v prípade borovicového dreva mimoriadne krásne.

  Katalógový odtieň tejto zostavy je K01 – Light Wax (medový vosk). Skladba nábytku  v zostave CERA kancelária vďaka svojej štruktúre a farebnosti odkazuje na nábytok z dávnych čias. Nábytok z tejto zostavy púta pozornosť nadšencov nábytku s dušou, starožitností a nábytku jedinečného a nevšedného vzhľadu. V zostave CERA nájdete voskovaný nábytok do obývačky a jedálne, krásne kuchynské príborníky, stoly, komody, skrine a postele. Okrem toho zostava obsahuje nábytok do kancelárie, pracovne a zimnej záhrady.