×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Závesné skrinky

  ZÁVESNÉ SKRINKY

  Drevené dekoratívne závesné skrinky s otváracími dvierkami a zásuvkami sú jednoduchým spôsobom, ako si zariadiť voľný priestor v kuchyni, v jedálni alebo v obývačke. Prírodné voskované skrinky alebo skrinky s imitáciou patiny v štýle shabby chic upútajú pozornosť nadšencov izieb s dušou jedinečného a nevšedného štýlu. Rustikálne skrinky s presklenými dvierkami sú krásnou dekoráciou interiéru a umožňujú vám vystaviť porcelán i rôzne suveníry. Pri objednávke skriniek je možné upraviť rozmery podľa vašich potrieb.

   

  DREVENÉ VOSKOVANÉ SKRINKY

  Voskované skrinky do kuchyne sú skvelým doplnkom dizajnu celého interiéru. Naša ponuka zahŕňa širokú škálu farieb a povrchových úprav, takže každý si nájde ten správny model pre seba. Skrinky sú nepostrádateľným prvkom vybavenia kuchyne. Umožňujú uskladniť obrovské množstvo riadu, porcelánu, korenín alebo aj surovín potrebných na varenie. Bez nich sa nezaobíde žiadna kuchyňa.

  RUSTIKÁLNE KUCHYNSKÉ SKRINKY

  Dekorácie na rustikálnych skrinkách, ktoré sú inšpirované prírodou, často zobrazujú kresbu dreva pre ich prirodzený vzhľad. Doplňte tento vzhľad ďalšími prírodnými prvkami, ako sú kamenná doska alebo krásny drevený stôl do kuchyne.

  Rustikálne skrinky poslúžia aj ako originálny doplnok vidieckeho dekoru. Vytvorte si vidiecky štýl so skrinkami, ktoré sú vyrobené s povrchovou úpravou prírodným voskom a zvyškom kuchynského nábytku. V našom nábytku nájdete veľa priestoru aj na uskladnenie drobností, kuchynských potrieb či byliniek.

  BRÚSENÉ SKRINKY DO KUCHYNE

  Ľahko vybrúsený nábytok vytvára efekt opotrebovaného dreva. Vyzerá úžasne a pre fanúšikov rustikálneho štýlu bude módnym a veľmi atraktívnym doplnkom interiéru. Okrem vyblednutého alebo brúseného dreva je jeho ďalšou výhodou jeho zrnitosť. Povrchová úprava voskom kresby krásne vytiahne a zvýrazní, vďaka čomu sú na pohľad ešte zaujímavejšie.