×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Závesné skrinky

  ZÁVESNÉ SKRINKY

  Drevené dekoratívne závesné skrinky s otváracími dvierkami a zásuvkami sú jednoduchým spôsobom, ako si zariadiť voľný priestor v kuchyni, v jedálni alebo v obývačke. Prírodné voskované skrinky alebo skrinky s imitáciou patiny v štýle shabby chic upútajú pozornosť nadšencov izieb s dušou jedinečného a nevšedného štýlu. Rustikálne skrinky s presklenými dvierkami sú krásnou dekoráciou interiéru a umožňujú vám vystaviť porcelán i rôzne suveníry. Pri objednávke skriniek je možné upraviť rozmery podľa vašich potrieb.

   

  DREVENÉ VOSKOVANÉ SKRINKY

  Voskované skrinky do kuchyne sú skvelým doplnkom dizajnu celého interiéru. Naša ponuka zahŕňa širokú škálu farieb a povrchových úprav, takže každý si nájde ten správny model pre seba. Skrinky sú nepostrádateľným prvkom vybavenia kuchyne. Umožňujú uskladniť obrovské množstvo riadu, porcelánu, korenín alebo aj surovín potrebných na varenie. Bez nich sa nezaobíde žiadna kuchyňa.

  RUSTIKÁLNE KUCHYNSKÉ SKRINKY

  Dekorácie na rustikálnych skrinkách, ktoré sú inšpirované prírodou, často zobrazujú kresbu dreva pre ich prirodzený vzhľad. Doplňte tento vzhľad ďalšími prírodnými prvkami, ako sú kamenná doska alebo krásny drevený stôl do kuchyne.

  Rustikálne skrinky poslúžia aj ako originálny doplnok vidieckeho dekoru. Vytvorte si vidiecky štýl so skrinkami, ktoré sú vyrobené s povrchovou úpravou prírodným voskom a zvyškom kuchynského nábytku. V našom nábytku nájdete veľa priestoru aj na uskladnenie drobností, kuchynských potrieb či byliniek.

  BRÚSENÉ SKRINKY DO KUCHYNE

  Ľahko vybrúsený nábytok vytvára efekt opotrebovaného dreva. Vyzerá úžasne a pre fanúšikov rustikálneho štýlu bude módnym a veľmi atraktívnym doplnkom interiéru. Okrem vyblednutého alebo brúseného dreva je jeho ďalšou výhodou jeho zrnitosť. Povrchová úprava voskom kresby krásne vytiahne a zvýrazní, vďaka čomu sú na pohľad ešte zaujímavejšie.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!