×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Postele

  DREVENÉ POSTELE

  Ako povedal Marcel Achard: ”V živote sú najdôležitejšie dve veci: dobrá posteľ a pohodlné topánky. Lebo človek je buď v posteli alebo v topánkach.”

  Spálňa a jej usporiadanie nemusia byť jednoduchou záležitosťou. Miestnosť, v ktorej spíme a relaxujeme po náročnom dni, je priestorom, kde trávime takmer väčšinu svojho života. Práve tu si dobíjame baterky na ďalší náročný deň.

  Spálňu by sme preto mali zariadiť podľa nášho vkusu tak, aby sme sa v nej cítili nadštandardne dobre!

  Hlavným a najdôležitejším prvkom, bez ktorého spálňa nemôže byť, je posteľ. Dokonale zladená s interiérom sa môže stať najväčšou ozdobou miestnosti. Na výber máte veľa druhov postelí do spálne a je len na vás, ktorú si vyberiete.

  Pozor si treba dať na rozmery, materiál, rám a samozrejme aj na matrac. Dôležitý je aj spôsob, akým bola posteľ vyrobená. Mala by hlavne dobre ladiť so zvyškom nábytku a doplnkov.

  DREVENÁ POSTEĽ PRE KAŽDÉHO

  Drevené postele sú spojením klasického vzhľadu a odolnosti nábytku, aj preto sú medzi zákazníkmi už dlhé roky veľmi obľúbené. Pre neuveriteľnú pevnosť a odolnosť sú jednou z najčastejších volieb pri výbere vhodného typu postele. Drevo je univerzálny materiál, skvele sa hodí do každej miestnosti bez ohľadu na štýl. Máte doma minimalistickú spálňu alebo modernejšiu či extravagantnejšiu? Drevené postele sú jedinečným prvkom spálne, dodávajú jej jedinečný charakter a atmosféru pri každodennom odpočinku. Postele z dreva sa okrem klasického dizajnu vyznačujú aj praktickosťou a funkčnosťou. Nábytok s kontajnerom alebo zásuvkou vám ušetrí veľa miesta. Ide o mimoriadne užitočnú funkciu, vďaka ktorej môžete dobre uložiť extra posteľnú bielizeň najmä v malých spálňach.

   

  ZDRAVÁ ATMOSFÉRA V SPÁLNI

  Ako sme už spomenuli, drevo je čistý prírodný materiál, čo má vplyv na vlastnosti predmetov, ktoré sú z neho vyrobené. Drevený nábytok navodzuje v miestností zdravú atmosféru, je bezpečný pre ľudí a v prípade silne živicových druhov dreva môžete počítať s tým, že váš interiér prevonia príjemnou vôňou lesa.

  Ďalšou dôležitou vlastnosťou drevených postelí je jednoduchá starostlivosť. Aby bol takýto nábytok čistý, stačí jeho povrch z času na čas pretrieť mierne navlhčenou alebo úplne suchou handričkou. Zaujímavosťou je, že nábytok z borovicového dreva má antistatické vlastnosti, čo znamená, že nepriťahuje prach a preto je skvelým riešením pre alergikov.