×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Postele

  DREVENÉ POSTELE

  Ako povedal Marcel Achard: ”V živote sú najdôležitejšie dve veci: dobrá posteľ a pohodlné topánky. Lebo človek je buď v posteli alebo v topánkach.”

  Spálňa a jej usporiadanie nemusia byť jednoduchou záležitosťou. Miestnosť, v ktorej spíme a relaxujeme po náročnom dni, je priestorom, kde trávime takmer väčšinu svojho života. Práve tu si dobíjame baterky na ďalší náročný deň.

  Spálňu by sme preto mali zariadiť podľa nášho vkusu tak, aby sme sa v nej cítili nadštandardne dobre!

  Hlavným a najdôležitejším prvkom, bez ktorého spálňa nemôže byť, je posteľ. Dokonale zladená s interiérom sa môže stať najväčšou ozdobou miestnosti. Na výber máte veľa druhov postelí do spálne a je len na vás, ktorú si vyberiete.

  Pozor si treba dať na rozmery, materiál, rám a samozrejme aj na matrac. Dôležitý je aj spôsob, akým bola posteľ vyrobená. Mala by hlavne dobre ladiť so zvyškom nábytku a doplnkov.

  DREVENÁ POSTEĽ PRE KAŽDÉHO

  Drevené postele sú spojením klasického vzhľadu a odolnosti nábytku, aj preto sú medzi zákazníkmi už dlhé roky veľmi obľúbené. Pre neuveriteľnú pevnosť a odolnosť sú jednou z najčastejších volieb pri výbere vhodného typu postele. Drevo je univerzálny materiál, skvele sa hodí do každej miestnosti bez ohľadu na štýl. Máte doma minimalistickú spálňu alebo modernejšiu či extravagantnejšiu? Drevené postele sú jedinečným prvkom spálne, dodávajú jej jedinečný charakter a atmosféru pri každodennom odpočinku. Postele z dreva sa okrem klasického dizajnu vyznačujú aj praktickosťou a funkčnosťou. Nábytok s kontajnerom alebo zásuvkou vám ušetrí veľa miesta. Ide o mimoriadne užitočnú funkciu, vďaka ktorej môžete dobre uložiť extra posteľnú bielizeň najmä v malých spálňach.

   

  ZDRAVÁ ATMOSFÉRA V SPÁLNI

  Ako sme už spomenuli, drevo je čistý prírodný materiál, čo má vplyv na vlastnosti predmetov, ktoré sú z neho vyrobené. Drevený nábytok navodzuje v miestností zdravú atmosféru, je bezpečný pre ľudí a v prípade silne živicových druhov dreva môžete počítať s tým, že váš interiér prevonia príjemnou vôňou lesa.

  Ďalšou dôležitou vlastnosťou drevených postelí je jednoduchá starostlivosť. Aby bol takýto nábytok čistý, stačí jeho povrch z času na čas pretrieť mierne navlhčenou alebo úplne suchou handričkou. Zaujímavosťou je, že nábytok z borovicového dreva má antistatické vlastnosti, čo znamená, že nepriťahuje prach a preto je skvelým riešením pre alergikov.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!