×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava STEEL

  ZOSTAVA STEEL

  Ak by ste chceli charakterizovať taliansky štýl niekoľkými slovami, určite by to boli poriadok, striedmosť, úroveň, elegancia a harmónia. Preto sú rafinovanosť a zároveň modernosť typickými znakmi interiéru v talianskom štýle – rafinované a moderné zároveň. Pri výbere príslušenstva pre takýto dekor zvoľte striedmosť.

  VLASTNOSTI ZOSTAVY STEEL

  Zostava STEEL je nový koncept talianskeho štýlu pre interiérový dizajn, ktorý si užíva originalitu a vášeň pre jednoduchosť. Dominuje jej nábytok z masívneho borovicového dreva v kombinácii s kovom, natretý bielou farbou s viditeľnou kresbou a hrčami. Skladaný nábytok v Zostave STEEL dosahuje efekt plne premyslenej konštrukcie. Vďaka starostlivo vybraným kvalitným materiálom a pevnému konštrukčnému spracovaniu vydrží roky a časom len získava na svojej jedinečnosti a noblese.

  Nábytok z tejto zostavy je synonymom luxusu a vycibreného vkusu v oblasti stylingu. Tento nábytok od ostatných odlišujú nádherné dizajny vitrín a komôd, vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ručne vyrábané úchytky a kovania, ako aj geometrické vzory. Zostava STEEL sa vyznačuje dokonalými proporciami a harmóniou.

  FARBA

  V talianskom štýle sú najefektívnejšie tlmené a jemné farby ako napríklad biela, béžová alebo popolavá. Do talianskej konvencie krásne zapadnú aj hnedé odtiene v kombinácii s odtieňmi olivovozelenej, šedej či dokonca čiernej. Štandardná farba zostavy STEEL je K13 – bielená. Farby stolov a sedadiel sú odtiene hnedej K11 a K14, ktoré v kombinácii s bielym alebo bielym nábytkom vytvoria jedinečný

  a originálny prvok interiérového dizajnu.

  Pri zariaďovaní kuchyne v talianskom štýle sa oplatí pokračovať v rovnakom štýle aj v jedálni a vytvoriť tak vznešený celok. V jedálni potom môžeme využiť nielen štylizované jedálenské stoly, ale aj pohodlné jednoduché stoličky. Zostava STEEL napĺňa vaše potreby tým, že ponúka stoly a stoličky, ako aj taburetky. Krásne pozadie pre spoločné stolovanie pri stole vytvoria charakteristické komody a vitríny, ktorých sklenené dvierka zdobí krížový vzor charakteristický pre taliansky štýl.