×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava STEEL

  ZOSTAVA STEEL

  Ak by ste chceli charakterizovať taliansky štýl niekoľkými slovami, určite by to boli poriadok, striedmosť, úroveň, elegancia a harmónia. Preto sú rafinovanosť a zároveň modernosť typickými znakmi interiéru v talianskom štýle – rafinované a moderné zároveň. Pri výbere príslušenstva pre takýto dekor zvoľte striedmosť.

  VLASTNOSTI ZOSTAVY STEEL

  Zostava STEEL je nový koncept talianskeho štýlu pre interiérový dizajn, ktorý si užíva originalitu a vášeň pre jednoduchosť. Dominuje jej nábytok z masívneho borovicového dreva v kombinácii s kovom, natretý bielou farbou s viditeľnou kresbou a hrčami. Skladaný nábytok v Zostave STEEL dosahuje efekt plne premyslenej konštrukcie. Vďaka starostlivo vybraným kvalitným materiálom a pevnému konštrukčnému spracovaniu vydrží roky a časom len získava na svojej jedinečnosti a noblese.

  Nábytok z tejto zostavy je synonymom luxusu a vycibreného vkusu v oblasti stylingu. Tento nábytok od ostatných odlišujú nádherné dizajny vitrín a komôd, vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ručne vyrábané úchytky a kovania, ako aj geometrické vzory. Zostava STEEL sa vyznačuje dokonalými proporciami a harmóniou.

  FARBA

  V talianskom štýle sú najefektívnejšie tlmené a jemné farby ako napríklad biela, béžová alebo popolavá. Do talianskej konvencie krásne zapadnú aj hnedé odtiene v kombinácii s odtieňmi olivovozelenej, šedej či dokonca čiernej. Štandardná farba zostavy STEEL je K13 – bielená. Farby stolov a sedadiel sú odtiene hnedej K11 a K14, ktoré v kombinácii s bielym alebo bielym nábytkom vytvoria jedinečný

  a originálny prvok interiérového dizajnu.

  Pri zariaďovaní kuchyne v talianskom štýle sa oplatí pokračovať v rovnakom štýle aj v jedálni a vytvoriť tak vznešený celok. V jedálni potom môžeme využiť nielen štylizované jedálenské stoly, ale aj pohodlné jednoduché stoličky. Zostava STEEL napĺňa vaše potreby tým, že ponúka stoly a stoličky, ako aj taburetky. Krásne pozadie pre spoločné stolovanie pri stole vytvoria charakteristické komody a vitríny, ktorých sklenené dvierka zdobí krížový vzor charakteristický pre taliansky štýl.

   

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!