×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Spodné kuchynské skrinky

  Rustikálne kuchynské skrinky

  Modulárne spodné skrinky do kuchyne z kvalitného borovicového dreva, prírodne voskované. Krásne skrinky s dvierkami a zásuvkami s množstvom priestoru na uloženie riadu, potrieb a iných vecí. Je to ideálny návrh pre priestranné vidiecke kuchyne s jedinečnou atmosférou.

  Kuchynské skrinky v retro štýle ponúkajú dostatok úložného priestoru nielen v skrinkách a zásuvkách. Majú priestor na rúru, umývačku riadu, vstavanú chladničku. Súčasťou zostavy sú aj skrinky pod drez, v rôznych veľkostiach, skrinky s nákladnými košmi, na triedenie odpadu. Funkčné skrinky – stĺp na stavbu rúry, mikrovlnnej rúry, vinotéky a rohové skrinky.

  Masívne kuchynské skrinky za rozumnú cenu

  Pri výbere spodných skriniek do kuchyne zvážte dostupný priestor a svoje špecifické potreby. Naše kuchynské skrinky z masívneho dreva sa dodávajú v rôznych veľkostiach a konfiguráciách. To vám umožní vybrať perfektné riešenie pre usporiadanie kuchyne. S našimi konkurenčnými cenami ľahko nájdete kuchynské skrinky, ktoré vyhovujú vášmu štýlu a rozpočtu.

  Vytvorte si atmosféru vo svojej kuchyni

  Kuchyňa od výrobcu Nábytok Wosk ponúka domácu pohodu a estetiku s prvotriednou funkčnosťou. Kuchyňa v rustikálnom štýle vám umožní vniesť do vášho domova nádych nostalgie.

  S klasickými rezbami na dvierkach, zásuvkách a originálnymi kovovými úchytkami so starožitným efektom tieto kuchynské linky nepochybne odkazujú na tradičné kuchyne vo vidieckom štýle. Vďaka flexibilnému modulárnemu systému však spĺňajú aj požiadavky moderného života.

  V tomto kuchynskom nábytku je možné jednotlivé moduly navzájom flexibilne kombinovať a usporiadať do ľubovoľného usporiadania.