×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Komody

  Komody z masívneho dreva

  Rustikálne komody z masívneho dreva od výrobcu Nábytok Wosk sú perfektným doplnkom každej kuchyne alebo obývacej izby. Tieto kusy nábytku sú vyrobené z masívneho borovicového dreva, čo zaisťuje ich trvanlivosť a dlhú životnosť.

  Komody sú nielen praktické na ukladanie predmetov, ale tiež dodávajú priestoru nádych elegancie. Vďaka svojej širokej škále dizajnov a štýlov ponúka Nábytok Wosk rôzne možnosti na výber, vďaka čomu nájdete perfektnú komodu, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

  Komoda do každej izby

  Či už potrebujete komodu pre svoju spálňu, obývaciu izbu alebo dokonca detskú izbu, v našom e-shope isto nájdete vhodný kúsok, máme totiž komody pre každú izbu vo vašom dome. Tieto komody sú nielen praktické na skladovacie účely, ale tiež dodávajú štýlový nádych akémukoľvek interiéru.

  Vďaka svojej konštrukcii z masívneho dreva a rôznym povrchovým úpravám si môžete vybrať perfektnú komodu, ktorá doplní váš existujúci nábytok.

  Okrem komôd ponúka Nábytok Wosk aj skrinky, príborníky a police, ktoré poskytujú dostatok možností úložného priestoru pre váš domov. Tieto kusy nábytku sú vyrobené s rovnakým dôrazom na detail a kvalitu ako ich komody.

  FUNKČNÉ VYUŽITIE KOMODY

  Komoda je elegantný kus nábytku, ktorý sa hodí takmer všade. Najmä, ak je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Výborne vynikne v mnohých aranžmánoch – od klasických až po tie najavantgardnejšie. Je to jeden z najuniverzálnejších kusov nábytku. Drevené komody síce slúžia na rôzne účely, no v konečnom dôsledku chceme, aby boli priestranné, praktické a hlavne estetické. Samotný povrch komody je miestom, kam môžeme dať rôzne dekorácie. Nezabudnite však umiestniť tento kus nábytku v súlade s funkciou miestnosti, v ktorej sa nachádza.

  V obývačke je najlepšie umiestniť nad komodu veľké zrkadlo. V prvom rade to opticky zväčší miestnosť a v druhom rade sa vaše oči sústredia na krásny kus nábytku. V spálni komodu využijeme ako ďalší úložný priestor. Do zásuviek môžeme vložiť spodnú bielizeň alebo posteľnú bielizeň. Samotný povrch komody môže slúžiť ako toaletný stolík, kde je priestor na kozmetiku, drobnosti alebo parfumy. A čo kuchyňa? Pokiaľ ide o kuchyňu, komoda môže slúžiť ako ďalšia kuchynská skrinka alebo miesto na kvetináče s bylinkami. Ak je medzi kuchyňou a obývacou izbou otvorený priestor, dá sa využiť ako úhľadné prepojenie dvoch izieb. Nápadov je veľa.

  O ČOM JE  FENOMÉN DREVENEJ KOMODY?

  Veľký význam majú materiály použité pri výrobe komôd. Väčšina našich zákazníkov oceňuje predovšetkým prirodzenosť použitých materiálov a povrchových úprav vyžarujúcich teplo. Neutíchajúcej obľube sa preto tešia komody z masívneho borovicového dreva alebo s akcentmi odkazujúcimi na idylickú atmosféru, akými sú liatinové kovania a úchytky.

  Drevená komoda sa vyznačuje klasickým dizajnom, ktorý nikdy nestratí na aktuálnosti a zároveň je charakteristická vysokou odolnosťou voči zničeniu. Prírodné drevo je mimoriadne odolný materiál, z ktorého sa vytvára nadčasový a predovšetkým trvácny nábytok. Ak chcete, aby bola komoda, ktorú si vyberiete, pevná a odolná, určite skúste vybrať nejaký kúsok z prírodného dreva.

  Aký štýl komody zvoliť?

  V našej ponuke nájdete drevené komody v rôznych štýloch. Pre priaznivcov tradícií a príjemnej atmosféry vidieka odporúčame rustikálne komody z Kolekcie Cera, ručne opracované s charakteristickým čiernym kovaním a úchytkami v odtieni K01-svetlý vosk (medovo hnedá). Zaujímavou ponukou pre tých, ktorí ocenia svetlé a svieže interiéry, sú komody v škandinávskom štýle. Sú vyrobené z masívneho borovicového dreva v charakteristickom odtieni K03 – biela patina s jemným obrúsením v rustikálnom štýle. Na druhej strane si milovníci ekotrendu prídu na svoje v štruktúrovanej Kolekcii Country.

  Drevené komody sú perfektnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú nadčasovosť dreveného nábytku. Vďaka jednoduchým tvarom a prirodzenému vzhľadu dreva sú drevené komody univerzálne a hodia sa do rôznych interiérov.