×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Lampy

  DREVENÉ LANOVÉ LAMPY

  Drevené lanové lampy sa niekedy nazývajú aj závesné svietidlá. Sú to jediné svietidlá, ktoré visia zo stropu zvyčajne zavesené na lane, drôte alebo rukoväti. Závesné osvetlenie bývalo obľúbené najmä v kuchyniach, kde slúžilo na osvetlenie pracovnej dosky. V súčasnosti si však našlo miesto v mnohých iných miestnostiach a priestoroch domácností, vrátane kúpeľní a chodieb. Rozdiely medzi závesnými svietidlami sú obrovské a vďaka veľkému množstvu povrchových úprav sú ich možnosti takmer nekonečné.

  Jednou z kľúčových techník pri inštalácii závesného osvetlenia je použitie viacerých svietidiel za sebou. To nám umožňuje vytvoriť rovnomerné rozloženie svetla, niekedy aj nad kuchynskou linkou alebo jedálenským stolom. Vytvára sa tak krásny efekt a vyzerá to veľmi štýlovo, ak použijeme správny model lampy.

   

  DREVENÉ LAMPY DO OBÝVAČKY

  Kamkoľvek ich umiestnite, nádherné drevené lanové lampy dodajú teplo, charakter a rafinovanosť každému priestoru. Nechajte vyniknúť ich krásu a využite ich vo svojej izbe vhodným spôsobom. Úroveň osvetlenia, ktoré poskytujú, a celkový tón alebo štýl miestnosti, to všetko ovplyvňuje výber modelu svietidla. Ak je pre vás štýl dôležitý, radi vám poradíme vhodné riešenie. Lanové lampy, trámové lampy alebo rustikálne lampy vám umožnia zariadiť štýlový interiér.

  AKÉ DREVENÉ SVIETIDLO SI VYBRAŤ?

  Na správny výber dreveného svietidla vplýva množstvo faktorov. Farby miestnosti, výber ďalšieho nábytku, výška stropu, účel miestnosti. Ak chcete, aby bola vaša izba dobre osvetlená, zaveste lampu o niečo vyššie. Ak chcete dosiahnuť efekt útulnej, trochu tmavšej miestnosti, je vhodnejšie lampu zavesiť o niečo nižšie, čím v izbe obmedzíte šírenie svetla.

  RUSTIKÁLNE DREVENÉ LAMPY

  Rovnako ako všetky drevené závesné lampy nie sú rovnaké, neexistuje iba jeden správny návod, ako ich zavesiť. Spôsob využitia osvetlenia, výška stropu v miestnosti a jej štýl sú faktory, ktoré by ste mali mať na pamäti pri výbere ako a kam zavesiť nové svietidlo. Pokiaľ sa budete držať týchto zásad, nielenže sa váš interiér rozžiari, ale zároveň sa zatraktívni. Užite si svoj domov ešte viac s novou závesnou lampou.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!