×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zrkadlá

  ZRKADLÁ V DREVENOM RÁME

  Nástenné dekorácie ako sú zrkadlá, ponúkajú desiatky možností interiérového dizajnu. Ak sú navzájom správne kombinované, urobia interiér elegantnejším, rustikálnym, ekologickým, ba dokonca aj škandinávskym. To všetko v súlade s vaším vkusom a najnovšími trendmi. Ak máte vlastné nápady, ako usporiadať zrkadlá v spálni, v obývačke alebo v predsieni, pustite sa do skrášľovania a realizácie.

  VÝHODY UMIESTNENIA ZRKADIEL DO INTERIÉROV

  V interiéroch sa oddávna využívajú zrkadlá aj kvôli možnosti optického zväčšenia priestoru. Takáto úprava funguje najmä v úzkych miestnostiach. Ak na niektorú z dlhších stien umiestnite zrkadlo, dodáte interiéru tie správne proporcie. Môžete si vybrať horizontálne, ale aj vertikálne zavesenie zrkadla.  S horizontálne umiestneným zrkadlom ľahšie dosiahnete efekt priestorovej hĺbky. Vertikálne zavesené zrkadlo zase spôsobí, že sa miestnosť bude zdať vyššia.

  Ak dávame zrkadlo do obývačky, nemali by sme vyberať miesto pred sedačkou. Odporúčame ho dať na stenu, ktorá je za sedačkou a neruší tak pri odpočinku. Je dobré si tiež pripomenúť, že zrkadlá robia priestor svetlejší, a preto aj útulnejší a bezpečnejší.

  AKÉ ZRKADLÁ SI VYBRAŤ?

  V súčasnosti si môžete vybrať nielen jednoduché, minimalistické zrkadlá. Zvoliť môžete naopak zrkadlá v drevených ťažkých rámoch, ale aj dizajnové dekoratívne modely, ktoré krásne ozdobia priestor. Do veľkej haly, ale aj do salónov osvetlených slnkom sa ideálne hodia väčšie zrkadlá v kovovom ráme. Také zrkadlo vyzerá ako veľké okno. Prekvapí, poteší a zároveň je veľmi praktické.

  Zrkadlo v prírodnom drevenom orámovaní

  Štýly vychádzajúce z prírody, ako je napríklad škandinávsky, sa odrážajú aj v materiáloch, ktoré vstupujú do našich interiérov. Ak máte radi tento štýl, zrkadlá v drevených rámoch sú určite pre vás.

   

  ZRKADLO V DREVENOM RÁME – JEDEN MATERIÁL, VEĽA RIEŠENÍ

  Drevený rám zrkadla vhodný do moderného a minimalistického interiéru by mal byť jednoduchý, ľahký a bez zbytočných dekorácií. Veľmi pekne splynie s okolím, opticky zväčší priestor a presvetlí úzke i tmavé miestnosti. Rám zrkadla určuje jeho charakter a čím lepšie bude zladený so štýlom interiéru, tým lepšie bude zrkadlo plniť svoju dekoratívnu a funkčnú úlohu. Zrkadlá v interiéri pomáhajú presvetliť miestnosti a opticky zlepšujú proporcie interiéru, menia jeho tvar a tým zvyšujú aj jeho atraktivitu. Vyberte si drevený rám a využite silu zrkadiel!

  PREČO SA ZAMERAŤ NA ZRKADLÁ?

  Ako sme už na začiatku spomínali, tým, že zrkadlá odrážajú obraz, skvele opticky zväčšujú priestor. Dôležité je, aby boli umiestnené na správnom mieste a v správnej výške. Odporúčame vám zavesiť zrkadlo na také miesto, aby sa v ňom odrážal fragment miestnosti, luster alebo zaujímavý detail. V panoramatickom zrkadle sa vytvoria mimoriadne zaujímavé efekty a samotná miestnosť sa bude zdať oveľa väčšia.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!