×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Kuchynské Príborníky

  PRÍBORNÍK DO KUCHYNE NAMIESTO SKRINIEK

  Príborník alebo kredenc je ideálnym miestom na skladovanie potravín, ktoré vyžadujú sucho a nie príliš nízku teplotu. O tomto kuse nábytku sa hovorí, že má dušu. A hoci sa v minulosti spájal s prosperitou a bol symbolom bohatstva, dnes je jednoducho ideálnym organizérom s priestrannou úložnou plochou, ktorá sa bude hodiť každej gazdinke.

  Príborník nemusí byť spojený len s kuchyňou a jedlom. Keďže sa do neho zmestí veľa vecí, je len na vás ako ho využijete. Príborník sa môže stať súčasťou každej miestnosti. Dá sa použiť aj ako barový pult v obývačke, v jedálni do neho môžete  uložiť príbory a riad a v spálni zase posteľnú bielizeň a uteráky. Niektoré spodné skrinky príborníka je možné dokonca využiť aj ako úložný priestor na topánky. Typ a veľkosť príborníka by ste si mali zvoliť podľa toho, na čo vám bude slúžiť.

   

  AKÝ KUCHYNSKÝ PRÍBORNÍK SI VYBRAŤ?

  Kuchyňa s dreveným príborníkom je krásnou poctou tradíciám. Pohľad na starožitný kus nábytku stačí na to, aby ste si pripomenuli obraz rodinného domu starých rodičov, pocítili chute a vône detstva, aby ste sa ponorili do pomalej atmosféry minulosti. Ak máte radi veci opotrebované časom a so zaujímavou históriou, potom sa určite poobzerajte po rustikálnom príborníku.

  Naša ponuka zahŕňa aj široký výber príborníkov z voskovaného masívneho borovicového dreva. Je to masívny nábytok plný zásuviek, ktorý zútulňuje priestor a vyvoláva spomienky na babičkinu kuchyňu. Ponúkame aj praktické príborníky do jedálne, ktoré sú ideálnym úložným priestorom a zároveň dodajú jedálni teplý, útulný charakter. Takýto drevený príborník vyzerá najlepšie v blízkosti veľkého rodinného dreveného stola a stoličiek.

  Drevené príborníky, ktoré ponúkame, sú vyrobené z masívneho borovicového dreva s dôrazom na každý detail. Finálna podoba nábytku je zavŕšená kovovým kovaním, ktoré navyše ručne vyrábame. Starostlivý výber dreva a remeselné spracovanie povrchovej úpravy robia z príborníkov z našej ponuky majstrovské dielo nábytkárskeho umenia. Ich jedinečné formy zaručujú, že dostanete unikátny kus nábytku. Široký výber povrchových úprav otvára nekonečné možnosti usporiadania.