×
 • Žiadne produkty v košíku.

  TV stolíky

  Skrinky pod TV

  Výber TV stolíka a TV skrinky alebo iného nábytku do multimediálnej zóny je špecifická výzva, pretože neraz spája estetiku obývačky s jej funkčnosťou. Nie je problém, ak na skrinke bude iba televízor. No v prípade, že neskôr budete chcieť pridať viac zariadení, mali by ste pamätať na niekoľko pravidiel. Na čo všetko by ste si mali dať pozor pri výbere TV stolíka?

  FUNKČNÁ TV SKRINKA – NIELEN NA TELEVÍZOR

  Pri kúpe skrinky pod TV sa oplatí vybrať si model, ktorý bude mať aj ďalšie využitie. Kvalitné vybavenie väčšinou poslúži pár rokov a ako iste viete, potreby členov domácnosti sa neustále menia. Oplatí sa preto vybrať si TV skrinku, ktorá nebude iba pre televízor. Na trhu nájdete nábytok s prídavnými policami, ktoré môžu byť  zároveň funkčným úložným priestorom napríklad pre príručky, káble, DVD alebo iné drobnosti. Niektoré TV skrinky sú vybavené policami, v ktorých si môžete vystaviť svoje obľúbené CD alebo knihy, ktoré máte radi. Budete ich tak mať stále na očiach.

  TV SKRINKA S PRÍDAVNÝMI POLICAMI

  Pri vyššie uvedených tipoch a radách je dobré myslieť aj na to, že TV skrinka môže dobre slúžiť aj na uloženie vybavenia, ktoré používate spolu s televízorom. Takisto ju môžete použiť na odloženie notebookov, reproduktorov, slúchadiel, tabletov a prehrávačov. Pamätajte tiež, že TV skrinka by mala byť kvalitná a vyrobená z pevných materiálov. V takomto prípade najlepšie poslúžia skrinky z masívneho dreva. Samotný televízor je pomerne ťažký a určite k nemu pridáte aj nejakú výbavu navyše. V opačnom prípade sa môže nekvalitný kus nábytku ohnúť alebo sa pod váhou väčšieho objemu vaše police zrútia.

  TV SKRINKA LADENÁ DO ŠTÝLU INTERIÉRU

  Nezabudnite na súlad TV skrinky s iným nábytkom v obývačke a ďalšími prvkami zariadenia. TV skrinka sa zvyčajne nachádza v strednej časti steny, takže je jedným z hlavných bodov vybavenia a nemala by vyčnievať z radu. Vyberte si ju spolu s ostatným nábytkom, alebo farebne a štýlovo zlaďte celú zostavu. Rada nad zlato, do malých interiérov je najvhodnejší nábytok svetlej farby, ktorý ich opticky zväčší a rozžiari. Tmavý nábytok sa zase hodí do väčších miestností, avšak hrozí, že na ňom bude viac vidieť prach. K väčšine zostáv môžete zladiť aj klasický nábytok v hnedých odtieňoch.

  Ak vám záleží na pohodlí a zároveň zachovaní jedinečného ​rustikálneho štýlu, mohli by ste zvážiť niektorý z modelov nášho klasického nábytku Hacienda. Nábytok sa vyznačuje solídnym spracovaním a klasickým štýlom v kombinácii s výnimočnou funkčnosťou.

  Nábytok Hacienda spĺňa všetky požiadavky kladené súčasným technologickým vývojom. Mysleli sme na krásny vzhľad nábytku, ako aj na pohodlie a funkčnosť.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!