×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Počítačové Stolíky

  Počítačové stolíky

  Predtým, než sa rozhodnete pre kúpu kancelárskeho nábytku, by ste si mali uvedomiť, že niektoré jeho časti sú dôležitejšie než iné. Je ťažké si predstaviť prácu v kancelárii bez pohodlného a funkčného stola. Je tiež dôležité, aby sa voskované písacie stoly okrem pohodlia a zabezpečenia dobrej organizácie práce stali ozdobou interiéru.

  ČÍM SA RIADIŤ PRI PRI VÝBERE PÍSACIEHO STOLU?

  Výber písacieho stola nie je taký jednoduchý, ako by sa mohlo zdať. Starostlivo si premyslite, aký účel by mal spĺňať. Ak v tom máte jasno, budeme radi, keď budete môcť pracovať pri našom stole. Nezabúdajte, že pre pohodlie pri práci je kvalitný stôl rovnako dôležitý ako aj pohodlné kreslo.

  Písací stôl patrí medzi kancelársky nábytok, ktorý používame najčastejšie. Preto by sme na ňom nemali šetriť. Pokiaľ ide o nákup, výber je obrovský. Vybrať si môžete písacie stoly rôznych tvarov, veľkostí, s rôznym počtom zásuviek, políc a priehradok, či s nadstavcom alebo aj bez neho.

  PRE KOHO A AKÝ PÍSACÍ STÔL SI VYBRAŤ?

  Iný písací stôl vyberieme do domácej pracovne, iný do detskej izby alebo pre študenta. Veríme, že najlepšou voľbou do kancelárie je veľký masívny stôl. Umiestnite si na ňom nielen výpočtovú techniku, ale poskytne vám veľa miesta aj na dokumenty. Je dobré si zvoliť verziu písacieho stola s nadstavcom a zásuvkami po oboch stranách písacieho stola, kde si môžete vložiť ďalšiu dokumentáciu a kancelárske potreby. Písací stôl do detskej izby by mal mať zase viac skriniek a zásuviek, do ktorých si dieťa schová omaľovánky, farbičky a knižky. Študentský stôl si vyžaduje veľkú stolovú dosku, aby si na ňom študent mohol pohodlne a prehľadne rozložiť všetky poznámky a počítač. Ľuďom, ktorí iba radi surfujú po internete alebo  píšu e-maily, stačí malý písací stôl so zásuvkami iba na jednej strane. Často sú to písacie stoly, ktoré si zákazníci vyberajú do rohu v spálni.

   

  AKÝ MATERIÁL JE NAJLEPŠÍ?

  Keďže o pohodlných a praktických veľkostiach písacích stolov už čo-to viete, oplatí sa venovať pozornosť materiálom, z ktorých je nábytok vyrobený. Najobľúbenejšie sú písacie stoly z masívneho borovicového dreva. Nepochybne medzi prednosti dreva patrí jeho vysoká odolnosť proti poškodeniu a vplyvu času. Nami vyrobený písací pevný stôl sa stane rodinnou spomienkou, ktorá sa bude dediť z generácie na generáciu.

  Borovicové písacie stoly skvelo zapadnú do každého typu interiéru. A to bez ohľadu na to, či sa nesú v minimalistickom, modernom štýle alebo sa zameriavate radšej na klasickú eleganciu či čoraz obľúbenejší industriálny alebo škandinávsky štýl vyznačujúci sa jednoduchosťou.

  Drevo je univerzálny a jedinečný materiál. Nenájdeme z neho dva rovnaké kusy. Aj preto je nábytok, ktorý vyrábame z dreva, taký originálny. Ak chceme štýlový a jedinečný interiér, oplatí sa do neho investovať.

  Kvalitný nábytok z dreveného masívu do kancelárií je investíciou na dlhé roky.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!