×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Počítačové Stolíky

  Počítačové stolíky

  Predtým, než sa rozhodnete pre kúpu kancelárskeho nábytku, by ste si mali uvedomiť, že niektoré jeho časti sú dôležitejšie než iné. Je ťažké si predstaviť prácu v kancelárii bez pohodlného a funkčného stola. Je tiež dôležité, aby sa voskované písacie stoly okrem pohodlia a zabezpečenia dobrej organizácie práce stali ozdobou interiéru.

  ČÍM SA RIADIŤ PRI PRI VÝBERE PÍSACIEHO STOLU?

  Výber písacieho stola nie je taký jednoduchý, ako by sa mohlo zdať. Starostlivo si premyslite, aký účel by mal spĺňať. Ak v tom máte jasno, budeme radi, keď budete môcť pracovať pri našom stole. Nezabúdajte, že pre pohodlie pri práci je kvalitný stôl rovnako dôležitý ako aj pohodlné kreslo.

  Písací stôl patrí medzi kancelársky nábytok, ktorý používame najčastejšie. Preto by sme na ňom nemali šetriť. Pokiaľ ide o nákup, výber je obrovský. Vybrať si môžete písacie stoly rôznych tvarov, veľkostí, s rôznym počtom zásuviek, políc a priehradok, či s nadstavcom alebo aj bez neho.

  PRE KOHO A AKÝ PÍSACÍ STÔL SI VYBRAŤ?

  Iný písací stôl vyberieme do domácej pracovne, iný do detskej izby alebo pre študenta. Veríme, že najlepšou voľbou do kancelárie je veľký masívny stôl. Umiestnite si na ňom nielen výpočtovú techniku, ale poskytne vám veľa miesta aj na dokumenty. Je dobré si zvoliť verziu písacieho stola s nadstavcom a zásuvkami po oboch stranách písacieho stola, kde si môžete vložiť ďalšiu dokumentáciu a kancelárske potreby. Písací stôl do detskej izby by mal mať zase viac skriniek a zásuviek, do ktorých si dieťa schová omaľovánky, farbičky a knižky. Študentský stôl si vyžaduje veľkú stolovú dosku, aby si na ňom študent mohol pohodlne a prehľadne rozložiť všetky poznámky a počítač. Ľuďom, ktorí iba radi surfujú po internete alebo  píšu e-maily, stačí malý písací stôl so zásuvkami iba na jednej strane. Často sú to písacie stoly, ktoré si zákazníci vyberajú do rohu v spálni.

   

  AKÝ MATERIÁL JE NAJLEPŠÍ?

  Keďže o pohodlných a praktických veľkostiach písacích stolov už čo-to viete, oplatí sa venovať pozornosť materiálom, z ktorých je nábytok vyrobený. Najobľúbenejšie sú písacie stoly z masívneho borovicového dreva. Nepochybne medzi prednosti dreva patrí jeho vysoká odolnosť proti poškodeniu a vplyvu času. Nami vyrobený písací pevný stôl sa stane rodinnou spomienkou, ktorá sa bude dediť z generácie na generáciu.

  Borovicové písacie stoly skvelo zapadnú do každého typu interiéru. A to bez ohľadu na to, či sa nesú v minimalistickom, modernom štýle alebo sa zameriavate radšej na klasickú eleganciu či čoraz obľúbenejší industriálny alebo škandinávsky štýl vyznačujúci sa jednoduchosťou.

  Drevo je univerzálny a jedinečný materiál. Nenájdeme z neho dva rovnaké kusy. Aj preto je nábytok, ktorý vyrábame z dreva, taký originálny. Ak chceme štýlový a jedinečný interiér, oplatí sa do neho investovať.

  Kvalitný nábytok z dreveného masívu do kancelárií je investíciou na dlhé roky.