×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Drevené police na stenu, poličky

  DREVENÉ POLICE NA STENU

  Police na stenu vyhotovené z borovicového masívu ideálne dotvoria priestor obývačky, izby, kuchyne alebo predsiene. V našej ponuke nájdete tradičné borovicové police na knihy, sošky a vzácne predmety, a police so zásuvkami na malé predmety alebo s vešiakmi na oblečenie. Voskované, rustikálne, patinované police sú perfektným riešením do zaujímavého a citovo zafarbeného interiéru.

  Drevenú policu si vyberte podľa účelu

  Drevené police sú všestranným doplnkom každého obytného priestoru, pretože poskytujú nielen funkčné úložné riešenia, ale tiež dodávajú interiéru teplý a príjemný nádych. Či už potrebujete poličku na vystavovanie kníh, sôch alebo iných zberateľských predmetov, alebo poličku so zásuvkami alebo vešiakmi na usporiadanie menších predmetov alebo oblečenia, v našom výbere nájdete rôzne možnosti.

  Naše police z borovicového masívneho dreva sa dodávajú v tradičných, voskovaných, rustikálnych a patinovaných povrchoch, ktoré dodávajú vášmu interiéru zaujímavý a emocionálne farebný prvok.

  Pokiaľ ide o drevené police, možnosti sú nekonečné. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, štýlov a povrchových úprav, ktoré dokonale doplnia váš priestor. Či už dávate prednosť nástennej polici alebo voľne stojacej polici, naša kolekcia má pre každého niečo. Použitie masívneho dreva zaisťuje trvanlivosť a dlhú životnosť, vďaka čomu sú tieto police užitočnou investíciou pre každú domácnosť. Prírodná krása dreva navyše dodáva každej miestnosti nádych elegancie a tepla.

  Drevená polička sa hodí do každej miestnosti

  Naše drevené police sú nielen esteticky príjemné, ale aj praktické. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok úložného priestoru a zároveň udržali vaše veci usporiadané a ľahko prístupné. Či už potrebujete poličku pre kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu alebo chodbu, v našom výbere nájdete perfektné riešenie. Police sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, čo vám umožňuje vybrať si ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám a priestorovým požiadavkám.

  Drevené police z masívneho dreva od Nábytok Wosk

  Všetky naše police sú ručne vyrábané a vyrábané s veľkým dôrazom na detail. Používame vysoko kvalitné materiály a zamestnávame kvalifikovaných remeselníkov, aby sme zaistili, že každý kus spĺňa naše prísne štandardy kvality. Naše police sú navrhnuté tak, aby odolali každodennému používaniu a poskytovali spoľahlivé skladovanie pre nadchádzajúce roky. Či už dávate prednosť klasickému alebo modernému štýlu, naše drevené police sú nadčasovým doplnkom každého interiéru.

  Vďaka svojmu prirodzenému šarmu a odolnej konštrukcii určite vylepšia celkový vzhľad a dojem z vášho obytného priestoru. Ak teda hľadáte kvalitné drevené police, nehľadajte nič iné ako našu kolekciu.