×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava BIANCO - nábytok v provensálskom štýle

  ZOSTAVA BIANCO – nábytok v provensálskom štýle

  Kamenné domy, levanduľové polia a zelené kopce – to je Provensálsko, krajina na juhovýchode Francúzska. Jeho idylická scenéria a slobodný životný štýl už roky láka ľudí hladných po pokoji a prírode. Nábytok z kolekcie Provence odkazuje na idylickú vidiecku atmosféru a teplo domova.

  Provensálsky štýl je pohodlný, plný prírodných materiálov a tradičného dreveného nábytku. Farby odkazujú priamo na francúzsku krajinu. Takto sa dá stručne opísať atmosféra provensálskeho štýlu. Nehrá sa na verné interiéry provensálskych domov, ale skôr na ich idealizovanú víziu.

  Štýl Provance je však rovnako bezprostredný ako domy v južnom Francúzsku.

  VLASTNOSTI ZOSTAVY BIANCO

  Klíma južného Francúzska sa odráža v Zostave BIANCO.

  Svoje uplatnenie nachádza najmä v kuchyni, kde sa život točí okolo stola. To znamená aj spoločné hostiny, dlhé rozhovory pri víne a chutnom jedle.

  Farby sú prevzaté priamo z francúzskej krajiny. Všetko je svetlé a veselé, pričom interiéru kraľuje biela, čo však neznamená, že ide o studený a sterilný štýl. Ba práve naopak.

  Štandardným odtieňom tejto kolekcie je farba K03 – White Patina, ktorá je známa aj ako Antiqued White. Pre pracovnú dosku volíme farbu K01 – svetlý vosk. Pevný voskovaný nábytok je zámerne obrúsený, aby evokoval efekt patiny nábytku. Ide o neuveriteľne útulný štýl, v ktorom si zariadite celý byt. Drevo pôsobí menej opotrebované a udržiavanejšie ako v rustikálnom aranžmáne. Ozdobným prvkom sú ťažké, kované pánty a madlá, ktoré vyrábame.

  Nábytok v Zostave BIANCO je masívny, ale dovolili sme si trochu ľahkých kriviek – zakrivené nohy a opierky stoličiek sú o niečo viac vo francúzskom štýle pripomínajúcom interiér zámkov z éry kráľa Ľudovíta. Celý je vyrobený z kvalitného borovicového dreva, rovnako ako aj vnútorné police a jednoduché zásuvky. Zásuvky majú navyše drevené vodiace lišty.

  V Zostave BIANCO nájdete voskovaný nábytok najmä do kuchyne a jedálne, krásne príborníky, stoly, stoličky a komody. Provensálsko nám pripomína rozľahlé vinohrady, vinárne a samozrejme víno, preto v Kolekcii BIANCO nesmú chýbať doplnky ako stojany na víno, ktoré taktiež nájdete v našej ponuke.

  Výhodou provensálskeho nábytku z tejto zostavy je jeho masívnosť a odolnosť. Mnohí naši predkovia, ktorí oceňujú čaro a dlhú životnosť dreveného nábytku, by si vybrali práve tento typ. Určite vám poslúži dlhé roky a jeho vzhľad časom iba získava na jedinečnosti a noblese.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!