×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Drevené konferenčné stolíky do obývačky

  KONFERENČNÉ STOLÍKY

  Konferenčný stolík je prevažne nízky stolík, ktorý zvyčajne stojí pred pohovkou a používa sa na podávanie kávy, nápojov či chutných jednohubiek. V prípade moderných konferenčných stolíkov platí, že zohrávajú aj dekoračnú úlohu, ktorá určuje štýl celej obývačky.

  Voskovaný konferenčný stolík je nepostrádateľným vybavením každej domácnosti. Svoje využitie nájde v rôznych miestnostiach, najmä v obývačke. S trochou kreativity sa dá zakomponovať aj do výbavy spálne či detskej izby. Tento nenápadný kus nábytku slúži nielen ako dekorácia, ale zároveň slúži ako ústredný bod každej obývačky. Vyberajte si teda model, ktorý dokonale zapadne do interiéru. Konferenčné stolíky sú dostupné v rôznych štýloch. Preto ich ľahko nájdete v modernom, glamour, provensálskom alebo industriálnom štýle. Bohatosť foriem a farieb vám ponúka pri hľadaní vhodných dekorácií široké možnosti.

  AKÝ KONFERENČNÝ STOLÍK SI VYBRAŤ?

  V obchodoch nájdete výrobky z rôznych materiálov. Najuniverzálnejšie sú bezpochyby drevené konferenčné stolíky. Vďaka svojim jedinečným estetickým hodnotám sa hodia do interiérov v rôznych štýloch a zároveň sú veľmi trvácne a odolné voči poškodeniu. Drevené konferenčné stolíky sa už dlhé roky používajú pri zariaďovaní prakticky všetkých interiérov, pretože sú odolné a univerzálne.

  Pri kúpe drevených konferenčných stolíkov by ste mali brať do úvahy ich veľkosť a tvar. Najčastejšie ide o štvorcový, obdĺžnikový a okrúhly nábytok. Nájsť môžete aj originálnejšie stolíky, napríklad v tvare elipsy alebo trojuholníka. Niektoré sú celé z dreva, iné majú zabudované kovové, chrómové alebo sklenené prvky.

  Kľúčový význam má aj druh dreva, z ktorého je stôl vyrobený. Najelegantnejšie je borovicové drevo s peknou a prirodzenou farbou a viditeľnou kresbou. Konferenčný stolík tohto typu vydrží v perfektnom stave dlhé roky, aj keď sa musíte pripraviť na to, že rokmi o niečo stmavne. Môžete si vybrať aj drevený konferenčný stolík v prevedení dub alebo buk v bledožltej alebo červenohnedej farbe.

  DREVENÝ STOLÍK NIELEN DO OBÝVAČKY

  S trochou kreativity sa dajú malé stolíky využiť aj v iných miestnostiach. V spálni pri veľkej drevenej posteli dobre poslúžia ako nočné stolíky. Spolu s mäkkým pohodlným kreslom a vysokou stojacou lampou vytvoria príjemné miesto na čítanie. Drevený konferenčný stolík a miniatúrne taburetky sú zase skvelým nápadom ako zariadiť detskú izbu. Najmladší členovia rodiny tak budú mať kútik, kde sa môžu učiť a hrať sa s kamarátmi.

  Je to prvok dekoru, ktorý najčastejšie používame vedľa pohovky. Konferenčný stolík slúži ako miesto na šálku kávy, ale poskytuje aj ďalší priestor na dekoráciu a vytváranie jedinečných a zaujímavých aranžmánov.