×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava CERA obývačka

  Rustikálny štýl je masívne drevo ktoré vnímame z každého zákutia domu. Z tohto materiálu sa veľmi často vyrába interiérový dizajn, doplnky, ale predovšetkým konštrukčné a základné prvky. Štýl je zameraný na akýsi návrat do minulosti a napodobňovanie atmosféry vidieckych domov našich starých a prastarých rodičov.

  Aj o tom je Zostava nábytku CERA OBYVACKA. K tejto estetike neodmysliteľne patrí horská drevená chata plná idylických vibrácií a tepla z praskajúceho ohňa v krbe. Tento mimoriadne útulný efekt je dosiahnutý s pomocou niekoľkých menovateľov: farba, materiál, jednoduchý tvar a ručná práca.

  Drevený nábytok  v zostave CERA je skutočným hitom tých najmódnejších interiérov a obohacuje aranžmán v mnohých rôznych štýloch. Návrat do sveta prírody je zárukou nadčasového interiéru, ktorý bude vždy vyzerať skvele. Bez ohľadu na meniace sa trendy.

  Aký drevený nábytok do obývačky si vybrať? Drevom predsa nemôžeme zaplniť celý interiér. Podľa aranžmánu, ktorý si zvolíme, treba vybrať správne drevené prvky. Ktoré časti vybavenia sú najlepšie vyrobené z dreva? Najviac nás láka ťažký stôl z masívneho dreva, pohľad na ktorý pohladí zrak a srdce. Krásne vyzerá aj drevená komoda s kovovými doplnkami, rovnako ako aj skrinka pod TV, v ktorej sa mieša divokosť prírody s modernosťou! Neprehliadnuteľné sú aj lesklé a zamatom čalúnené kreslá. Farbu si  môžete sami vybrať! Stačí, ak si vybraný nábytok zladíte do svojho obľúbeného aranžmánu.

   

  VLASTNOSTI ZOSTAVY CERA

  Zostava CERA sa vyznačuje masívnou konštrukciou, vyrezávanými prednými časťami a ozdobnými panelmi, navyše obohatená o ručne vyrábané pánty a úchytky, vypálené na mieste našim kováčom. Všetky kusy nábytku v tejto zostave majú dekoratívne panely aj na bokoch. Celý nábytok je vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva, ako aj vnútorné police a zásuvky. Zásuvky majú navyše drevené vodiace lišty a čelá sú pokryté ozdobným vencom. Všetok nábytok v zostave CERA má okrúhle drevené nožičky, vďaka ktorým získava trochu ľahkosti.

  Nábytok z tejto zostavy je ošetrený prírodným voskom, vďaka čomu je 100% ekologický. Vosk na nábytok má antistatické vlastnosti. V praxi to znamená menšie usadzovanie prachu, ktorý je v mnohých prípadoch silným alergénom. Z tohto dôvodu odporúčame vybrať voskovaný nábytok najmä alergikom. Voskovanie je spôsob konzervácie a tým ochrany nábytku, ktorý sa používal už v staroveku. Vosková vrstva nanesená na drevo ho chráni pred vlhkosťou, robí ho hodvábne hladkým, zvýrazňuje prírodné prstence, ktoré sú v prípade borovicového dreva mimoriadne krásne.