×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Zostava CARBONE

  ZOSTAVA CARBONE

  Aby sme splnili očakávania milovníkov cestovania a koloniálnej atmosféry v interiéroch, vytvorili sme Zostavu CARBONE, ktorá spája základy tohto štýlu. Drevený nábytok vytvorený v koloniálnom štýle spája eleganciu s nádychom exotiky. Dokonale zapadá do zariadenia každého moderného bytu. Pri jeho výbere nemusíte byť konzervatívni. Najmä, ak chcete do interiéru vniesť len jemne koloniálny charakter.

  VLASTNOSTI ZOSTAVY CARBONE

  Nábytok zo zostavy CARBONE je vyrobený z masívneho borovicového dreva s povrchovou úpravou hnedý vosk K15. Koloniálny štýl preferuje jemné, prirodzené farby, najmä odtiene béžovej, bielej, tmavo hnedej a zelenej. Dôležitý je aj priestor a funkčnosť, pričom interiér v tomto štýle by mal byť transparentný a prehľadný. V koloniálnom štýle sa budú cítiť dobre ľudia, ktorí zbožňujú striedmu eleganciu. Poslúži aj tým, ktorí majú blízko k prírode a majú radi farby či materiály, ktoré sú s ňou spojené. Ak teda chcete, aby váš byt odrážal vašu lásku k cestovaniu, vyberte si nábytok v koloniálnom štýle z našej Zostavy CARBONE.

  Nábytok v koloniálnom štýle zaujme svojou krásou a jedinečným dizajnom. Štandardným odtieňom v Zostave CARBONE je hnedá vosková farba K15,a charakteristickým znakom je drevorezba, vďaka ktorým je nábytok jedinečne krásny a výnimočný.

  Ak máte radi spálne s charakterom štýlu Zostavy CARBONE, vaša spálňa bude vyzerať úžasne. Vytvoriť koloniálnu atmosféru vo vašej spálni pomôže aj masívna posteľ a šatníková skriňa z kolekcie nábytok s drevorezbou, ktorý je celý vyrobený z masívneho borovicového dreva a je ošetrený matným voskom. Dôležitým doplnkom sú rúčky vo farbe starého a lešteného zlata. Nábytok má odolnú štruktúru a skvelý vzhľad. Vďaka spracovaniu a robustnému základu je nábytok zo Zostavy CARBONE odolný voči mechanickému poškodeniu a zubu času.

  Zostava CARBONE môže svojím vzhľadom skrášliť nielen spálňu, ale aj domáci interiér obývačky či štúdia a v prípade hotela aj spôsob, ako sa odlíšiť od konkurencie. Bez ohľadu na model nábytku a zvolenú farbu, kompozícia nábytku zo Zostavy CARBONE dodá týmto priestorom vysokú úroveň elegancie a kvality.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!