×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Truhlice

  DREVENÉ TRUHLICE A DEBNY

  Drevené debny a truhlice sú výrobky, ktoré sa zvyčajne spájajú s dávnou históriou. Boli to prvé kusy nábytku, keď ešte vertikálne prevedenia skríň neboli veľmi populárne. V súčasnosti získavajú na priazni a stávajú sa funkčným prvkom interiérového dizajnu. Prečo si debničky ceníme a ako sa dá ich konštrukcia využiť aj mimo domova?

  FUNKČNÉ DREVENÉ TRUHLICE A BOXY

  Konštrukcia truhlíc a boxov väčšinou pripomína kváder. Občas sa vyskytnú truhlice s polkruhovým uzáverom, ktoré pripomínajú kusy nábytku dávnej minulosti. Táto jednoduchá forma umožňuje nielen zladiť kus nábytku s akýmkoľvek prostredím, ale ovplyvňuje aj jeho funkčnosť. Do truhlice sa zmestí množstvo vecí, ktoré sa v tradičnom šatníku často skryť nedajú. Ide najmä o veľké a ťažké predmety. Truhlice a boxy dobre poslúžia napríklad v detskej izbe, kde sú skvelým miestom na uloženie hračiek.

  KOMODY NAMIESTO STOLÍKA, SKRINKY NA OBUV ALEBO SEDAČKY

  Najzaujímavejšie využitie dreveneho boxu môže mať aj podobu konferenčného stolíka alebo konzoly či podstavca, na ktorý môžete umiestniť lampu. Vďaka svojej výške v úrovni sedadla gauča sú tieto truhlice ideálne ako konferenčné stolíky za predpokladu, že ich vrchná časť je plochá. Môžeme do nich schovať deku na chladnejšie dni alebo aj staré časopisy. Priestranné truhlice ponúkajú veľa možností. Ako stolík udávajúci charakter obývačky sú najlepšie prepychové rustikálne drevené komody s ozdobným kovaním a zásuvkami.

  BOXY DO EXTERIÉRU

  Funkčné truhlice a boxy sú obľúbené v moderných izbách s minimalistickým dizajnom, ale aj v rustikálnych interiéroch. Čoraz častejšie sa však boxy objavujú aj mimo interiérov ako súčasť terás a altánkov.

  Drevené boxy umiestnené na terase je možné využiť na uskladnenie terasového nábytku alebo iných doplnkov. Pokojne do nich schováte lampy či sviečky, ktoré sa vám po zotmení budú hodiť. Na druhej strane, box umiestnený v altánku alebo pri ohnisku bude výborným miestom na uskladnenie grilu.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!