×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Vitriny

  zdjecie kategori

  DREVENÉ VITRÍNY

  Niekomu sa slovo vitrína môže spájať najmä s výkladmi. Týmto pojmom sa však označujú aj presklené skrine, v ktorých môžete vystaviť rôzne estetické predmety, aby boli dobre viditeľné. Vitríny z voskovaného masívu sa výborne hodia do obývačky a jedálne, kde do nich môžete uložiť elegantný riad, sklo alebo suveníry z ciest.

  VITRÍNA – NÁBYTOK SO VŠESTRANNÝM POUŽITÍM

  Vitrína je korpusový kus nábytku, ktorý je vybavený presklenými dvierkami a vnútornými policami. V minulosti sa na do nich umiestňoval iba rodinný riad, ktorý sa používal len pri zvláštnych príležitostiach a sviatkoch. Tento kus elegantne zdobeného nábytku vyrobeného z pravého dreva kedysi slúžil ako dekorácia do jedálne. Neskôr sa vitríny stali samozrejmosťou v mnohých domácnostiach a sú jedným z prvkov zdobiacich interiér formou preskleného nábytku.

  Do políc drevených vitrín za priehľadnými čelami dnes môžete uložiť nielen sklo a porcelán. Svoje miesto si v nich nájdu literárne zbierky kníh, zborníky, platne i časopisy. Drevené vitríny vo veľkom štýle sa vrátili nielen do obývačky, ale zabrali takmer každé miesto v domácnostiach.

   

  VITRÍNY – KTORÉ FUNGUJÚ NAJLEPŠIE?

  Krásna a praktická vitrína je snom mnohých ľudí. Našťastie sa dá ľahko splniť. Naša ponuka obsahuje veľa zaujímavých modelov voskovaných vitrín. Takýto veľký výber vám umožňuje nájsť vitrínu, ktorá sa dokonale hodí k vášmu interiéru.

  Jedným z kritérií, ktoré by ste mali pri výbere vitríny dodržiavať, je materiál, z ktorého je vyrobená. Najžiadanejšie sú drevené vitríny, ktoré sú odolné a kvalitné. Najlepšie vyzerajú v miestnostiach s inými kusmi nábytku a s prvkami z dreva. Teplé medové odtiene dreva farbeného prírodným voskom, s jemnou kresbou alebo vyžarujúcim surovú prirodzenosť, možno ľahko zladiť do preferovaného typu aranžmánu. Často sa volia presklené vitríny, ktoré sú mimoriadne elegantné a vďaka svojej priehľadnosti najlepšie vystavia predmety v nich uložené.

  Dôležitým prvkom drevených vitrín sú doplnky zlepšujúce komfort ich používania. Kovové starožitné kovania a úchytky, ručne kované, ladiace so štýlom nábytku, všetky tieto prvky dodávajú interiéru atmosféru a charakter.

  VITRÍNA V OBÝVAČKE – KEĎ ZÁLEŽÍ NA PORIADKU

  Obývačka si vzhľadom k svojmu reprezentatívnemu charakteru vyžaduje nábytok s odkladacou funkciou. Vďaka nemu môžete jednoduchšie udržiavať poriadok v izbe. Všetky veci, ktoré nepotrebujete mať neustále po ruke, rýchlo a jednoducho zmiznú v úložnom priestore. Úložný priestor je primárnou funkciou vitrín, ale nie jedinou. Vitríny však zároveň vnímame ako dekoratívne prvky. Na tento účel slúžia vitríny z masívneho dreva, ktorých presklenie navyše zvýrazňuje reprezentatívny charakter nábytku. Samotné kusy nábytku sú samozrejme dekoratívne, no zároveň môžu byť použité na zdôraznenie charakteru miestnosti a navodenie útulnejšej atmosféry.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!