×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Šatníkové Skrine

  ŠATNÍKOVÉ SKRINE

  Predsieň je miesto, ktoré mnohí z nás tak trochu zanedbávajú a nevenujú príliš veľkú pozornosť jeho dekorácii. Je to chyba, pretože práve v predsieni vítame našich hostí a dojem z nášho bytu do značnej miery závisí aj od jej zariadenia. Preto by sme mali venovať pozornosť výberu dobrého nábytku do predsiene. Najmä, ak ide o šatníkové skrine.

  AKÝ NÁBYTOK BY MAL BYŤ V PREDSIENI?

  Predsieň je miesto v našom dome, ktorého plocha zvyčajne nie je príliš veľká. Preto sme pri výbere nábytku do tejto miestnosti značne limitovaní najmä jej rozmermi. O to viac by sme si mali dôkladne naplánovať, koľko kusov a akého druhu nábytku do nej chceme dať a naplánovať si aj jeho funkčné rozloženie. V dobre organizovanej predsieni by malo byť zrkadlo, skriňa alebo skrinka na topánky, skriňa alebo šatník a taburetka alebo lavica na prezúvanie. Takúto nevyhnutnú zostavu nábytku nájdete v našej ponuke nábytku z masívneho borovicového dreva.

   

  ŠATNÍKOVÁ SKRIŇA ALEBO ŠATNÍK?

  Jedným zo základných kusov nábytku v predsieni je aj šatníková skriňa alebo šatník. Pri výbere šatníkovej skrine alebo šatníka na oblečenie do malej predsiene sa oplatí zvoliť drevený nábytok na mieru. To vám umožní vybrať si také rozmery, aby sa nábytok ľahko zmestil do vašej predsiene. Pri rozhodovaní sa pre drevenú šatníkovú skriňu z našej ponuky máte možnosť vybrať si farbu, ktorá sa hodí ku koncepcii interiéru. Naša ponuka zahŕňa veľký výber farieb, z ktorých sme schopní vyrobiť jednotlivé kusy nábytku.

   

  MIESTO PRE SKLADOVANIE OBUVI

  Ak v predsieni neplánujete samostatnú skrinku na topánky, miesto na topánky by malo byť v šatníku. Môžu to byť police, ktoré umožňujú uložiť topánky vo viacerých radoch alebo plytké a naklonené police, ktoré dobre poslúžia a ušetria nám priestor. V blízkosti sa vám bude hodiť aj drevená skrinka na kontajner s príslušenstvom pre starostlivosť o obuv. Dobrým riešením je aj drevená skriňa, ktorá sa dá využiť ako na topánky, tak aj na iné šikovné veci. Truhlicu je možné plánovať aj ako sedák na obúvanie alebo, ak máte viac miesta, dobrou voľbou je aj drevená lavica alebo taburetka.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!