×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Pohovky a kreslá

  Pohovky a kreslá pre útulnú atmosféru

  Pohovky a kreslá sú základnými kusmi nábytku, ktoré poskytujú pohodlie a štýl každej obývacej izbe. Pohovky sú väčšie, čalúnené, ktoré pojmú viac ľudí, zatiaľ čo kreslá sú možnosti samostatného sedenia s lakťovými opierkami. Vďaka kombinácii pohoviek a kresiel vo vašej obývacej izbe môžete vytvoriť všestranné usporiadanie sedadiel pre príjemnú a útulnú atmosféru.

  Pohovka vo vašom štýle

  Pohovky sa dodávame v rôznych veľkostiach, tvaroch a prevedeniach, aby vyhovovali rôznym preferenciám a veľkostiam izieb. Od tradičných až po moderné štýly u nás si vyberiete tú svoju pohovku. Niektoré pohovky majú dokonca vstavaný úložný priestor alebo sa dajú premeniť na rozkladacie pohovky, čo ponúka praktickosť a všestrannosť.

  Kreslo pre pohodlné sedenie

  Kreslá sú naopak ideálne na vytvorenie útulného kúta na čítanie alebo pridanie ďalšieho sedenia do miestnosti. Prichádzajú v rôznych štýloch, vrátane kresiel, ktoré vám umožnia oprieť sa a relaxovať. Kreslá sú k dispozícii v rôznych farbách a materiáloch, vďaka čomu je ľahké nájsť to, ktorý zodpovedá vášmu existujúcemu nábytku a dekorácii.