×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Pohovky a kreslá

  Pohovky a kreslá pre útulnú atmosféru

  Pohovky a kreslá sú základnými kusmi nábytku, ktoré poskytujú pohodlie a štýl každej obývacej izbe. Pohovky sú väčšie, čalúnené, ktoré pojmú viac ľudí, zatiaľ čo kreslá sú možnosti samostatného sedenia s lakťovými opierkami. Vďaka kombinácii pohoviek a kresiel vo vašej obývacej izbe môžete vytvoriť všestranné usporiadanie sedadiel pre príjemnú a útulnú atmosféru.

  Pohovka vo vašom štýle

  Pohovky sa dodávame v rôznych veľkostiach, tvaroch a prevedeniach, aby vyhovovali rôznym preferenciám a veľkostiam izieb. Od tradičných až po moderné štýly u nás si vyberiete tú svoju pohovku. Niektoré pohovky majú dokonca vstavaný úložný priestor alebo sa dajú premeniť na rozkladacie pohovky, čo ponúka praktickosť a všestrannosť.

  Kreslo pre pohodlné sedenie

  Kreslá sú naopak ideálne na vytvorenie útulného kúta na čítanie alebo pridanie ďalšieho sedenia do miestnosti. Prichádzajú v rôznych štýloch, vrátane kresiel, ktoré vám umožnia oprieť sa a relaxovať. Kreslá sú k dispozícii v rôznych farbách a materiáloch, vďaka čomu je ľahké nájsť to, ktorý zodpovedá vášmu existujúcemu nábytku a dekorácii.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!