×
 • Žiadne produkty v košíku.

  ZOSTAVA COUNTRY

  ZOSTAVA COUNTRY

  V dnešnej dobe, kedy nás neustále sprevádza technologický zhon a hluk, radi utekáme na idylický vidiek. Chýba nám pokojný život plný ticha, pokoja, blízkeho kontaktu s prírodou, aj preto horlivo siahame po aranžmánoch v rustikálnom štýle. Chceme sa aspoň na chvíľu cítiť dobre vo svojom vlastnom dome, nadýchnuť sa, dostať sa preč od neustálej honby za všetkým. V posledných rokoch sa pri aranžmánoch v rustikálnom štýle objavujú nové riešenia. V súčasnosti zažíva najväčší boom Country štýl. Čo je na tomto štýle také výnimočné?

  Trochu idylického tepla, trochu kovbojského štýlu – presne také sú interiéry vo vidieckom štýle. Móda pre tento typ priestoru k nám prišla spoza oceánu a nadobro sa udomácnila. Z estetického pohľadu v ňom môžete nájsť útulný a nenáročný dizajn, ktorý vo veľkej miere odkazuje na rustikálnu konvenciu.

  VLASTNOSTI ZOSTAVY COUNTRY

  Dobrým príkladom dreveného nábytku, ktorý by mal byť súčasťou takéhoto aranžovania interiéru, je zostava COUNTRY. V tejto zostave nájdete jednoduché, masívne kusy nábytku, stolové dosky s viditeľnou kresbou, neutrálne farby, typické pre vidiecku krajinu. Béžová, hnedá, biela, teplé a pastelové odtiene žltej a zelenej a pútavé ručne vyrábané liatinové kovania sú podstatou tohto štýlu. Štandardná farba zostavy COUNTRY je K02 tmavý vosk a hnedý orech.

  Vidiecky štýl zvyčajne neobsahuje zbytočné prvky zariadenia. Pri pohľade na rustikálnu zostavu dreveného nábytku Country je viditeľné, že jej prvky sú tak akurát. Priestranné komody s početnými zásuvkami, stabilné lavice a stoličky čalúnené ľanovou látkou, jednoduché stolíky a konzoly, priestranné police a rustikálny drevený stôl určite postačia na pohodlný každodenný život. Súdržnosť, konzistencia a harmónia sú veľmi dôležité vlastnosti tohto štýlu. Nábytok  zo zostavy COUNTRY sa určite oplatí zvážiť, ak plánujete zariadiť dom podobný vidieckej chate.

  Názory

  Vynikajúce
  Na základe 129 recenzie
  Ela Danieluk
  Ela Danieluk
  2023-11-28
  Zgodnie z oczekiwaniami: solidnie, ładnie na czas.
  Gregory G
  Gregory G
  2023-11-22
  Świetnej jakości meble z litego drewna. Bardzo dobre spasowanie elementów i łatwy montaż. Jedyny minus to dosyć długi czas oczekiwania na produkt, ale czasami warto poczekać, kiedy czas idzie w parze z jakością i zadowoleniem.
  Marlena Karwala
  Marlena Karwala
  2023-11-12
  Wszystko na najwyższym poziomie. Meble piękne, polecam.
  Joanna C
  Joanna C
  2023-10-10
  Dzień dobry W imieniu swoim oraz mojej Mamy Anny chciałyśmy serdecznie podziękować za przepiękne wykonane kredensy. Bardzo dziękujemy za fachową obsługę zamówienia i terminową dostawę. Serdeczne podziękowania dla przesympatycznej Pani Alicji, która jako pierwsza doradzała nam i cierpliwie odpowiadała na wszystkie maile, dziękujemy także bardzo milej Pani Małgorzacie za zorganizowanie dostawy oraz najlepszemu na świecie bardzo pomocnemu i zaangażowanemu w swoją pracę Panu Kierowcy. Dziękujemy także Pracownikom produkcji i wszystkim innym Pracownikom, którzy byli zaangażowani w to zamówienie, a z którymi nie miałyśmy przyjemności korespondować. Szanowni Państwo współpraca z Wami była przyjemnością, zakupione kredensy wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach - jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i będziemy je polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie!
  Przemysław Szychowski
  Przemysław Szychowski
  2023-10-04
  Meble bardzo ładne i dobrej jakości po przystępnej cenie. Transport o czasie. Kontakt ze sklepem dobry.Widać klasę po tym jak prezentują się meble. Jedyny minus to farba na zawiasach która łuszczy się i odpada ale można to odmalować.
  Krzysztof D
  Krzysztof D
  2023-10-04
  To już kolejne meble z firmy mebli-wosk.Meble mają swój niepowtarzalny klimat i są porządnie wykonane.Goraco polecam
  Diana Skarżyńska
  Diana Skarżyńska
  2023-10-03
  Super kontakt, szybka reakcja na zamówienie i ciągły kontakt w trakcie realizacji. Cena pozytywne zaskoczenie. Piękne meble, solidnie wykonane. Polecam gorąco!!!