×
 • Žiadne produkty v košíku.

  ZOSTAVA COUNTRY

  ZOSTAVA COUNTRY

  V dnešnej dobe, kedy nás neustále sprevádza technologický zhon a hluk, radi utekáme na idylický vidiek. Chýba nám pokojný život plný ticha, pokoja, blízkeho kontaktu s prírodou, aj preto horlivo siahame po aranžmánoch v rustikálnom štýle. Chceme sa aspoň na chvíľu cítiť dobre vo svojom vlastnom dome, nadýchnuť sa, dostať sa preč od neustálej honby za všetkým. V posledných rokoch sa pri aranžmánoch v rustikálnom štýle objavujú nové riešenia. V súčasnosti zažíva najväčší boom Country štýl. Čo je na tomto štýle také výnimočné?

  Trochu idylického tepla, trochu kovbojského štýlu – presne také sú interiéry vo vidieckom štýle. Móda pre tento typ priestoru k nám prišla spoza oceánu a nadobro sa udomácnila. Z estetického pohľadu v ňom môžete nájsť útulný a nenáročný dizajn, ktorý vo veľkej miere odkazuje na rustikálnu konvenciu.

  VLASTNOSTI ZOSTAVY COUNTRY

  Dobrým príkladom dreveného nábytku, ktorý by mal byť súčasťou takéhoto aranžovania interiéru, je zostava COUNTRY. V tejto zostave nájdete jednoduché, masívne kusy nábytku, stolové dosky s viditeľnou kresbou, neutrálne farby, typické pre vidiecku krajinu. Béžová, hnedá, biela, teplé a pastelové odtiene žltej a zelenej a pútavé ručne vyrábané liatinové kovania sú podstatou tohto štýlu. Štandardná farba zostavy COUNTRY je K02 tmavý vosk a hnedý orech.

  Vidiecky štýl zvyčajne neobsahuje zbytočné prvky zariadenia. Pri pohľade na rustikálnu zostavu dreveného nábytku Country je viditeľné, že jej prvky sú tak akurát. Priestranné komody s početnými zásuvkami, stabilné lavice a stoličky čalúnené ľanovou látkou, jednoduché stolíky a konzoly, priestranné police a rustikálny drevený stôl určite postačia na pohodlný každodenný život. Súdržnosť, konzistencia a harmónia sú veľmi dôležité vlastnosti tohto štýlu. Nábytok  zo zostavy COUNTRY sa určite oplatí zvážiť, ak plánujete zariadiť dom podobný vidieckej chate.