×
 • Žiadne produkty v košíku.

  Knižnice

  Knižnice a regály na knihy z masívneho dreva

  Knižnice a regály na knihy z masívneho borovicového dreva od výrobcu Nábytok Wosk ponúkajú širokú škálu možností ukladania kníh a organizovania uloženia predmetov. Či už hľadáte poličku na zobrazenie svojich obľúbených románov alebo policovú jednotku pre celú vašu zbierku, Nábytok Wosk má pre vás ideálne riešenie. 

  Naše produkty sú navrhnuté s ohľadom na domácnosť aj kancelárie a poskytujú dostatok úložného priestoru a štýlový dizajn.

  Trvácne úložné riešenie pre vaše knihy

  Vďaka svojej vysoko kvalitnej konštrukcii sú knižnice a police na knihy od Nábytku Wosk postavené tak, aby odolali váhe kníh a poskytli odolné a dlhotrvajúce úložné riešenie. Police sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a štýloch, aby vyhovovali rôznym potrebám a veľkostiam miestností. Od nástenných políc až po knižnice v štýle skrinky, máme k dispozícii nábytok pre každý priestor.

  Knižnice a regály pre domácnosti aj kancelárie

  Naše knižnice a regály sú vhodné pre domácnosti a pracoviská. Môžu byť použité na ukladanie nielen kníh, ale aj iných predmetov, ako sú hračky, dokumenty a ozdobné predmety. Police je možné prispôsobiť tak, aby zodpovedali dizajnu interiéru každej miestnosti, s možnosťami rôznych farieb a povrchových úprav.

  Jednou z výhod knižníc a regálov od Nábytku Wosk je jednoduchosť organizácie, ktorú poskytujú. Vďaka ich viacerým policám a priehradkám je jednoduchšie kategorizovať a usporiadať knihy, čo uľahčuje ich vyhľadávanie a prístup k nim kedykoľvek je to potrebné. Robustná konštrukcia políc zaisťuje, že zvládnu ťažké bremená bez poškodenia.

  VOSKOVANÉ REGÁLY NA KNIHY

  Vôňa kníh, šuchotanie papiera a k tomu šálka aromatického čaju. Môže byť niečo príjemnejšie ako relax pri dobrom čítaní? Knihy sú skutočným pokladom a zaslúžia si u vás doma svoje špeciálne miesto. Namiesto toho, aby ste ich schovávali do skriniek a ukladali ich na stôl, stojí za to mať doma krásnu výkladnú zbierku kníh. Praktické a elegantné voskované police na knihy vám túto úlohu výrazne uľahčia.

  Knižnice na knihy poskytujú široké možnosti usporiadania, vďaka ktorému sa dokonale prispôsobia dostupnému priestoru a dispozícií miestnosti. S trochou kreativity z nich vytvoríte zaujímavú kompozíciu, ktorá vám poskytne jednoduchý prístup k vašim obľúbeným textom.

  FUNKČNOSŤ KNIŽNICE

  – Knihy: Knižnica sa v tomto prípade najčastejšie používa ako polica na knihy. Len máloktorý iný kus nábytku ponúka toľko úložného priestoru. Knižnica vám umožní vystaviť malé i veľké predmety. Navyše si môžete vybrať tie najkrajšie knihy a zdôrazniť ich krásu vhodným osvetlením.

  – Kancelárske potreby: Knižnica vo vašej obývačke dokáže zázraky! Najmä, ak váš domov nie je príliš veľký a v obývačke si chcete vytvoriť pracovný priestor. Kam dať všetky potrebné kancelárske potreby? Dokumenty, zakladače a zošity je potrebné uložiť štýlovo. Môžete ich napríklad vložiť do ozdobných zásuviek.

  – Deliaca stena: Hoci sú malé byty veľmi útulné, ich funkčné usporiadanie si vyžaduje premyslenú prácu. Praktickým a moderným riešením je drevená polica, ktorá poslúži aj ako deliaca stena. S ňou môžete napríklad oddeliť jedálenský kút od zvyšku obývačky.

  – Dekorácie: Policu v obývačke je možné využiť nielen prakticky, ale môžete na ňu vystaviť aj svoje obľúbené predmety. Práve vďaka regálom môžeme hosťom ukázať tie najkrajšie fotografie, obrazy a grafiky.

  Náš tip: Položte na policu vedľa seba niekoľko fotografií rôznych veľkostí a vytvorte štýlovú galériu.

  – Barové doplnky: Dekoratívne karafy a efektné fľaše sa skvele hodia nielen do vinotéky, ale aj na police v obývačke. Vďaka tomu ušetríte miesto v izbe.

  REGÁLY Z MASÍVNEHO DREVA

  Ak chcete, aby bola vaša knižnica odolná a vyzerala krásne po dlhé roky, zvoľte drevo z masívu. Poličky z masívneho dreva umožňujú štýlovú povrchovú úpravu s mnohými druhmi lakov a voskov. Vďaka tomu ich zladíte nielen do modernejších, ale aj do tradičných klasických interiérov. Poličky z masívneho borovicového dreva sa postarajú o krásne prostredie pre knižné zbierky vo vašej obývačke.

  Naša ponuka zahŕňa aj rustikálne police, police s ozdobnými panelmi, či voskované, stierané alebo štruktúrované police podľa potrieb zákazníka. Originálny štýl, rôzne farby a veľkosti borovicových regálov umožňujú optimálne usporiadanie každého interiéru.